16 listopada 1998 roku ukazał się serial o związku młodej gospodyni Milagros i syna właściciela Ivo, który był kochany przez wszystkich młodych ludzi.

Jak teraz wygląda Segundo Cernadas?


YouTube/NormalGirl16

Piękną parę oglądano nie tylko w Argentynie - kolebce telenoweli, ale także na całym świecie. I w przeciwieństwie do innych krajów serial był pokazywany w Rosji aż sześć razy – tak bardzo spodobał się naszym widzom.

Teraz nic nie wiadomo o wielu aktorach, którzy wystąpili w serialu. Dlatego postanowiliśmy dowiedzieć się, co stało się z gwiazdami „Zbuntowanego Anioła” i podzielić się z Wami. Artysta Pablo, zakochany w Milagros, grany przez Segundo Cernadas, którego prawdziwe nazwisko brzmi Pedro.

Urodził się 20 marca 1972 roku i zasłynął z ról w serialu Rich and Famous Milady: The Story Continues… Od 2004 do 2011 roku aktor był żonaty z Janelle Neirą, partnerką serialu Kiss Me, Fool, jest syn Salvador.

Drugi Cernadas próbował również swoich sił w polityce . W szczególności był kandydatem na burmistrza w Tigre w Buenos Aires i wygrał. Teraz jest członkiem lokalnej gminy i według niego jego kariera aktorska dobiegła końca.

Jego portale społecznościowe zawierają głównie informacje o jego komunikacji z mieszkańcami Tigre i rozwiązaniach ich skomplikowanych problemów. Ponadto Cernadas zajmuje się rejestracją noworodków, rozwiązuje spory w okolicy, a także zarządza kilkoma projektami społecznymi, takimi jak otwieranie bezpłatnych ośrodków sportowych i szkół.

O tym się mówi: Mężczyzna dzwoni na pogotowie z powodu duszności żony. Reakcja ratowników woła o pomstę do Nieba

Zerknij: Księżna Kate podjęła trudną decyzję w sprawie księcia Harry'ego i Meghan Markle. Tego nikt się po niej nie spodziewał

Nie przegap: Idąc do spowiedzi nie spodziewała się, że usłyszy od duchownego takie słowa. Kobieta z płaczem wybiegła z kościoła. Co się stało