Jak przypomina portal "Goniec", spowiedź jest sakramentem niezwykle ważnym dla każdego chrześcijanina, bo pozwala na oczyszczenie z grzechów i pojednanie z Bogiem. Zadaniem księży jest nakierowywanie wiernych na właściwą drogę i wskazywanie, jak żyć bez grzechu. Z taką nadzieją do sakramentu przystąpiła młoda kobieta. Nie spodziewała się, że od spowiednika usłyszy coś takiego. Co się stało?

Spowiedź była dla młodej kobiety traumą

Dla młodej kobiety spowiedź i uzyskanie rozgrzeszenia było bardzo ważne. Od lat jest osobą bardzo wierzącą i często korzystała z sakramentu pokuty. Nie obawiała się podejść do konfesjonału i wyznać swoich win. Nie spodziewała się, że po przyznaniu, że współżyje z chłopakiem usłyszy od spowiednika coś takiego.

Konfesjonały/ YouTube @Studio Tv Niedziela
Konfesjonały/ YouTube @Studio Tv Niedziela
Konfesjonał/YouTube @Studio TV Niedziela

Młoda kobieta usłyszała od księdza bardzo mocne słow krytyki i stwierdzenie, że nie powinna się spowiadać dopóki sypia z chłopakiem. Powiedział również, że do kościoła powinna wrócić dopiero wtedy, gdy zdecyduje się na ślub lub po zakończeniu związku.

Dziewczyna miała świadomość, że zgrzeszyła, ale miała nadzieję, że żal za grzechy i mocne postanowienie poprawy wystarczą do rozgrzeszenia. Spodziewała się rozmowy z duchownym, ale z pewnością nie spodziewała się, że sprawy przybiorą taki obrót. Ksiądz zalecił jej również modlitwę w intencji zerwania z życiem cudzołożnicy.

Spowiedź/YouTube @ewangelizuj.pl
Spowiedź/YouTube @ewangelizuj.pl
Spowiedź/YouTube @ewangelizuj.pl

Słysząc, że ksiądz nie chce widzieć jej w kościele, dziewczyna wybiegła z kościoła cała we łzach. Po czasie zdecydowała się zakończyć związek z chłopakiem, by móc wrócić do kościoła. Ksiądz Krzysztof Mądel odnosząc się do tej sytuacji potępił zachowanie duchownego, wskazując, że choć młoda kobieta popełniła grzech, to jednak chciała oczyścić swoje sumienie.

Co sądzicie o całej sytuacji?

To też może cię zainteresować: 81-latka wyszła za 36-letniago obcokrajowca. Zaskakująca historia, czy romantyczna miłość

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Elżbieta Jaworowicz nie mogła uwierzyć w słowa lekarzy. Ta diagnoza była dla niej ogromnym zaskoczeniem. O co chodzi

O tym się mówi: Najnowsze zdjęcie Tomasza Lisa zaniepokoiło jego fanów. Internauci nie kryją obaw o dziennikarza. O co chodzi