Jak podaje portal "Pomponik", nie tylko Zbigniew Zamachowski cieszy się nową miłością. Okazuje się, że również serce Monika Richardson znów bije mocniej. Dziennikarka zdradziła, że znalazła nową miłość!

Rozpad małżeństwa Zamachowskich

Dla wielu osób rozstanie Moniki i Zbigniewa Zamachowskich było ogromnym zaskoczeniem. Zimą tego roku aktor wyprowadził się z ich wspólnego domu, a dziennikarka wróciła do wcześniejszego nazwiska, definitywnie zamykając ten rozdział życia.

Dość szybko okazało się, że Zbigniewa Zamachowskiego po wyprowadzce nie czekają samotne dni. Media zelektryzowała informacja, że aktor spotyka się z koleżanką po fachu, Gabrielą Muskałą. Niewiele potem Monika Richardson przyznała, że mąż ją zdradził.

Monika i Zbigniew Zamachowscy/ YouTube @Pudelek
Monika i Zbigniew Zamachowscy/ YouTube @Pudelek
Monika i Zbigniew Zamachowscy/YouTube @Pudelek

Wszystkich, którzy wciąż wierzyli, że Monice Richardson i Zbigniewowi Zamachowskiemu uda się naprawić relacje i po krótkiej przerwie znów do siebie wrócą, czeka spore rozczarowanie. Dlaczego?

Monika Richardson znów zakochana?

Okazuje się, że Monika Richardson nie zamierzała długo płakać po stracie ukochanego i zaczyna nowy rozdział. Dziennikarka przyznała, że w jej życiu pojawił się ktoś nowy. W rozmowie z "Super Expressem" przyznała, że jej serce zabiło mocniej, choć podkreśliła, że jest to dość świeża sprawa.

Wiele wskazuje na to, że nowym ukochanym dziennikarki jest milioner Konrad Wojterkowski, który przed kilkoma dniami dał do zrozumienia, że coś go łączy z Moniką Richardson. "Jak długo los obdarzy nas radością wspólnego obcowania, nie wiemy. Wiemy jedno: życie jest za krótkie, żeby marnować je na bycie samotną matką czy ojcem, więc jesteśmy razem" - napisał Wojterkowski w mediach społecznościowych.

Zaskoczyła was ta wiadomość?

To też może cię zainteresować: Niezwykły gest Maryli Rodowicz. Wdowa po Krzysztofie Krawczyku nie była w stanie powstrzymać łez. Z jakiego powodu

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Pewna grupa emerytów otrzyma większe emerytury. Kto skorzysta na nowelizacji ustawy

O tym się mówi: Jak będą wyglądały tegoroczne procesje w dniu Bożego Ciała? Pojawiy się oficjalne wytyczne