Ostatnie dni zdecydowanie nie były dla Jacka Kurskiego łatwe. Jego faworyt, Rafał Brzozowski, podczas konkursu Eurowizji zawiódł wszelkie - i tak już niskie - oczekiwania Polaków, a działalność Telewizji Polskiej została przez ankietowanych Polaków oceniona gorzej niż źle.

Niepowodzenia w karierze rekompensują mu jednak rodzinne momenty - zwłaszcza w ostatnim czasie, kiedy w domu Kurskich pojawiła się nowa mieszkanka.

Spacer z najważniejszymi kobietami

Niewielu krytyków prezesa TVP wie, że został on ostatnio ojcem. Na świat przyszedł owoc jego miłości z żoną Joanną - córka Anna Klara. Wzruszony Kurski opowiadał o tym, jak dziewczynkę - z inicjatywy Joanny - nazwano po... jego zmarłej mamie.

Kurski doskonale odnajduje się w roli świeżo upieczonego ojca - brudne pieluchy i nieprzespane noce nie są mu straszne, kiedy w dzień może wyjść na romantyczny spacer z dwoma najważniejszymi kobietami w swoim życiu.

Wczoraj, w sobotnie popołudnie, para wraz z córką postanowiła wybrać się na przechadzkę po ulicach Warszawy z okazji Majowego Święta Kina Ocalonego od Zapomnienia. Kurscy udali się do Ogrodów Zamku Królewskiego, gdzie spokojnym krokiem przechadzali się, wioząc małą Anię w wózku.

fot. AKPA
fot. AKPA

Wrażenie na fotoreporterach zrobiły ich stroje: Kurski wystroił się w klasyczny garnitur, a jego żona w długą, zwiewną, różową kreację z głębokim dekoltem. Para prezentowała się zjawiskowo.

Dla takich popołudni warto żyć!

Zobacz także: Anna Kalczyńska krytykuje władze Warszawy. Dziennikarka przeciwniczką komunikacji miejskiej. O co chodzi

Może cię zainteresować: Serial "Matki, żony i kochanki" pobijał rekordy oglądalności. Czym teraz zajmują się aktorki, które wcielały się w główne bohaterki

Pisaliśmy również o: Kto poinformował księcia Harry'ego o odejściu księcia Filipa? Wcale nie była to rodzina królewska