Jak podaje magazyn "Viva", Agnieszka Fitkau i Marek Perepeczko zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia. Pobrali się i jak twierdzi ich przyjaciółka, "gdy szli Nowym Światem nie było osoby, która by na nich nie spojrzała - tacy byli piękni". To prawda, bo zarówno modelka, jak i aktor słynęli z dość oryginalnej i atrakcyjnej urody.

Ich jednak połączył nie tylko wygląd. Byli dla siebie najlepszymi przyjaciółmi i nazywali siebie kobietą/mężczyzną ich życia. Małżeństwo przetrwało kilkadziesiąt lat i mimo odległości i romansów (Agnieszka mieszkała przez jakiś czas w Australii i tam nawiązała relacje z innymi mężczyznami) - byli ze sobą do końca, czyli do śmierci Marka w 2005 roku.

Jak dzisiaj wygląda jego żona? Agnieszka za rok skończy 80 lat. To niebywałe, że nadal tak świetnie się trzyma i kipi radością. Zobaczcie jej najnowsze zdjęcia.

Choć Fitkau-Perepczko już nie występuje na szklanym ekranie ani w teatrze, można podglądać jej życie codzienne w social mediach. Aktorka twierdzi, że pomimo wielu namiętności i fascynacji do innych mężczyzn, wciąż jest wierna uczuciem swojemu zmarłemu mężowi.

Myślę, że byłam mu najbliższa na świecie tak jak on mnie. Na pewno byłam kobietą jego życia i on mężczyzną mojego życia. On był jedyny i niepowtarzalny. Zdarzają mi się fascynacje, nawet dużo młodszymi mężczyznami, którzy piszą dla mnie wiersze, ale i tak zawsze moje szare komórki wygrywają z namiętnością. Agnieszka Fitkau-Perepeczko

To również może Cię zainteresować: Agata Kulesza Zwierzyła Się Z Problemów Ze Zdrowiem. Jest W Naprawdę Poważnym Stanie. Co Dolega Aktorce

Zobacz także: Anna Cieślak Namawia Edwarda Miszczaka Na Ślub? To Jej Marzenie, Ale Ukochany Ma Wątpliwości