Jak podaje "Super Express", Majka Jeżowska i Piasek przyjaźnią się od lat. Nie ma więc w tym nic dziwnego, że wokaliści przekuli bliską relację na płaszczyznę zawodową i współpracują przy projektach muzycznych. Piosenkarka, która dotychczas znana była jedynie z utworów pisanych dla dzieci, stworzyła dla Andrzeja melodię do piosenki "Miłość", która w ostatnich tygodniach jest na językach wszystkich brukowców.

To właśnie w tej piosence Piaseczny śpiewa o różnych rodzajach miłości (również do osób tej samej płci), a w jednym z głośnych wywiadów promujących utwór przyznał się, że utwór dotyczy również jego, czym po wielu latach potwierdził pogłoski, że jest osobą homoseksualną.

Jak widać, Majka Jeżowska miała swój wkład w tzw. coming out artysty, bowiem to właśnie jej kompozycja zainspirowała Piaska do tego, by wyznać od lat skrywaną przed opinią publiczną prawdę.

Napisałam dla Andrzeja fajną melodię, a on poczuł, że to jest temat na piosenkę o miłości - bardzo różnej miłości, bo wszyscy jej potrzebujemy. Miłość nie wyklucza nikogo i tylko o tym jest ta piosenka. Ale cieszę się, że ludzie doceniają jej melodię, bo wiem, że takich melodyjnych piosenek jest bardzo mało. Majka Jeżowska w

Cieszymy się, że Piasek może w tak ważnym dla niego momencie liczyć na wsparcie swoich przyjaciół.

To również może Cię zainteresować: Ogromnie Niepowodzenie I Zawód Barbary Kurdej-Szatan. Czy TVN Da Jej Jeszcze Szansę Na Udział W Popularnym Programie?

Zobacz także: Rafał Brzozowski Jednak Nie Pojawi Się W "The Voice Of Poland"? Z Pewnością Nie Na To Liczył