Jak podaje portal "Radio Zet", Konana z mamą łączy bardzo silna i bliska relacja. Z okazji Dnia Matki syn "Królowej życia" zdradził, jaką była mamą. Jego wyznanie przyprawiło wielu rodziców o lekkie drżenie serca. Z jakiego powodu?

Dagmara Kaźmierska jako matka

Dagmara Kaźmierska zyskała rozpoznowalność dzięki udziałowi w programie "Królowe życia". Dzięki dużej sympatii widzów udało jej się zostać główną bohaterką specjalnej serii. W programie pojawia się nie tylko sama Dagmara, ale również jej najbliżsi - w tym jej syn Konan. Chłopak praktycznie dorastał w cieniu kamer i mogliśmy podziwiać, jak bardzo się zmienia.

Podobnie, jak jego mama, jego profil w mediach społecznościowych śledzi całkiem spore grono fanów. Coraz częściej proszony jest również o udzielnie wywiadów. W jednym z ostatnich opowiedział o tym, jaką mamą jest Dagmara Kaźmierska. Jedna z przywołanych przez niego historii z dzieciństwa może mrozić krew w żyłach, nie tylo rodziców.

Okazuje się, że Dagmarze Kaźmierskiej zdarzyło się zapomnieć o tym, że jej synek jest w kąpieli. "Siedziałem w wannie chyba z 5 godzin. Woda była zimna" - wyznał Konan, dodając nieco żartobliwie, że dzięki temu doświadczeniu polubił przynajmniej morsowanie.

Co ciekawe, uczestnicząca w rozmowie "królowa życia" przyznała, że faktycznie doszło do takiej sytuacji. Podkreśliła, że Konan bawił się w ogromnej wannie, a ona i jej przyjciel po prostu o nim zapomnieli. "Był pomarszczony, jak bibuła, ale dziecko uradowane" - dodała na koniec Dagmara Kazimierska.

Co sądzicie o wyznaniu Konana i tłumaczeniu Dagmary Kazimierskiej?

To też może cię zainteresować: Biskup Antoni Długosz zdradza prawdę o relacjach w rodzinie Krzysztofa krawczyka. "Ojciec bez przerwy mu pomagał"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Mateusz Morawiecki przekazał smutną informację. "Spoczywaj w pokoju wierny Przyjacielu Rzeczpospolitej"

O tym się mówi: Zdjęcia księżnej Kate wzbudziły sensację, a jej zachowanie na imprezie kolejne spekulacje. Czy żona księcia Williama spodziewa się czwartego dziecka