Jak podaje portal "Pomponik", na jaw wychodzi coraz więcej rodzinnych tajemnic Krzysztofa Krawczyka. Z najnowszych ustaleń wynika, że Krzysztof Krawczyk Junior otrzymał część spadku po zmarłej mamie. W najbliższym czasie ma do niego trafić kolejna. O co chodzi?

Sekrety rodziny Krawczyków

Mama Krzysztofa Krawczyka Juniora wróciła do Polski ze Stanów Zjednoczonych w 2010 roku. Zmagająca się z ciężką chorobą kobieta, chciała zabezpieczyć swojego jedynego syna. Zaledwie trzy miesiące po ponownym powrocie do Stanów, Halina Żytkowiak zmarła.

Jej przylot miał też związek z jubileuszowym koncertem Trubadurów, który finalnie się nie odbył. Jednak nade wszystko, pragnęła się spotkać ze swoim jedynakiem. Przyjaciołka Haliny Żytkowiak, Ewa Kulikowska zdradziła, że kobieta zatrzymała się w jej domu w Poznaniu i co dziennie dzwoniła do Krzysia.

Krzysztof Krawczyk Junior/YouTube @Uwaga!TVN
Krzysztof Krawczyk Junior/YouTube @Uwaga!TVN
Krzysztof Krawczyk Junior/YouTube @Uwaga!TVN

Chłopak jednak nie odbierał połączeń. Matka była pełna obaw o to, czy Krzysztof Krawczyk Junior nie trafił do szpitala w związku z atakiem epilepsji, z którą się zmagał. Postanowiła zadzwonić do swojego byłego męża i jednocześnie ojca Krzysia. Krzysztof Krawczyk zapewnił, że postara się skontaktować z synem i poprosił ją, żeby się nie martwiła.

Niestety z czasem i znany artysta przestał odbierać od Haliny Żytniak telefony, a jego ówczesna żona Ewa miała tłumaczyć, że muzyk jest zajęty koncertami. "Bała się nieproszona wtargnąć w życie tego chłopca i strasznie cierpiała. Już wtedy była bardzo chora, bolało ją całe ciało i przeczuwała, że rak kości zabierze ją z tego świata" - wyjaśnia Kulikowska.

Kobieta wróciła do Los Angeles nie spotkawszy się ze swoim jednym synem. Zadbała jednak o to, żeby zabezpieczyć go na przyszłość, załatwiając sprawy związane z tantiemami z ZAiKS. Dzięki temu Krzysztof Krawczyk Junior otrzymał po śmierci matki kilka tysięcy złotych, a następnie kolejną kwotę rozłożoną na miesięczne wypłaty po 500 zł. W wakacje ma otrzymać resztę pieniędzy.

Co sądzicie o całej sytuacji?

To też może cię zainteresować: Mateusz Morawiecki przekazał smutną informację. "Spoczywaj w pokoju wierny Przyjacielu Rzeczpospolitej"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wiek emerytalny zostanie jednak obniżony? Czy to dobre wieści dla emerytów. Co już wiadomo w tej sprawie

O tym się mówi: Niespodziewane zniknięcie Danuty Holeckiej z "Wiadomości" wywołało w sieci ogromne poruszenie. Co się stało z dziennikarką