Jak informuje portal "Pomponik", Jarosław Kaczyński dał się poznać jako całkiem sprawny polityk. Okazuje się, że nie jest to jedyny talent, jakim może się pochwalić prezes Prawa i Sprawiedliwości. Kaczyński zdradził, co o swoich zdolnościah usłyszał od Pawła Kukiza. Jesteście ciekawi?

Jarosław Kaczyński i wywiady

Prezes PiS niespecjalnie chętnie udziela wywiadów i udziela się medialnie. Spekuluje się, że wielu dziennikarzy też niespecjalnie chce takie wywiady prowadzić. Z jakiego powodu? Kuluarowe informacje mówią, że to właśnie po wywiadzie z Jarosławem Kaczyńskim w "Pytaniu na śniadanie" pracę stracili Monika Zamachowska i Michal Olszański.

Niemniej jednak prezes PiS od czasu do czasu można przeczytać lub usłyszeć rozmowę z Jarosławem Kaczyńskim. Na łamach tygodnika w "Sieci" mogliśmy się dowiedzieć, że Kaczyński odkrył w sobie nowy talent, który miał pochwalić nawet Paweł Kukiz.

Jarosław Kaczyński/ screen YT
Jarosław Kaczyński/ screen YT
Jarosław Kaczyński/YouTube @RMFM

Nowy talent Jarosława Kaczyńskiego

Paweł Kukiz miał powiedzieć Jarosławowi Kaczyńskiemu, że ten ładnie śpiewa. Preze PiS przyznał, że tym komplementem lider zespołu "Piersi" całkowicie zyskał jego sympatię. Jarosław Kaczyński dodał, że komplemet ten padł po "dłuższym spotkaniu przy kolacji i po kilku lampkach".

Wiele osób żałuje, że Jarosław Kaczyński nie pochwalił się swoim talentem wokalnym szerszej publiczności. Z całą pewnością jego występ przyciągnąłby przed ekrany telewizorów nie tylko jego politycznych zwolenników.

Paweł Kukiz/YouTube @RMF FM
Paweł Kukiz/YouTube @RMF FM
Paweł Kukiz/YouTube @RMF FM

Co was bardziej zaskoczyło to, że Jarosław Kaczyński ma talent muzyczny, czy to, że prezes PiS doczekał się komplementu ze strony Pawła Kukiza?

To też może cię zainteresować: Pojawiło się wyjątkowe zdjęcie Jolanty Kwaśniewskiej. Fotografia wywołała prawdziwe poruszenie wśród internautów

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Pensja bez podatku dla seniorów jednak z ograniczeniami? Minister finansów zdradza szczegóły Polskiego Ładu w tym zakresie

O tym się mówi: Niewywiązanie się z tego obowiązku może nas słono kosztować. Kontrolerzy mogą zapukać do naszych drzwi. O co chodzi