Jak podaje portal "Plejada", Filip Chajzer postanowił podzielić się ze swoimi fanami bardzo osobistym wyznaniem dotyczącym poważnej choroby z jaką mierzy się od pewnego czasu. Jego walka trwa od ponad roku. Co dolega gospodarzowi programu "Dzień dobry TVN".

Filip Chajzer zmaga się z poważną chorobą

Filip Chajzer postrzegany jest jako niewyczerpany wulkan energii, jak się jednak okazuje dziennikarz zmaga się od ponad roku z poważną chorobą, jaką jest depresja. Chajzer podkreślił, że tylko jego najbliżsi wiedzą, jak ciężki przeżywa obecnie czas i "na jakie dno ludzkiej psychiki spadłem. Terapia, leki. Poczucie własnej wartości na poziomie mułu".

Dziennikarz przyznał, że problem sprawia mu codzienne funkcjonowanie, ile wysiłku kosztuje go stanięcie przed kamerami. Wszystko zaczęło się w styczniu ubiegłego roku. Filip Chajzer przyznał, że to właśnie wtedy czytał pod swoim adresem komentarze sugerujące, że powinien popełnić samobójstwo. "Zmasowany atak zniszczył mi soft" - dodał.

Paradoksalnie nieco komfortu dziennikarzowi zapewniła epidemia koronawirusa. Mógł nie tylko odizolować się od innych, a maseczka dawała poczucie bezpieczeństwa. Dawała mu ona poczucie anonimowości i zwykłości, pozwalała na chwilę zapomnieć o fali hejtu, jaka się na niego wylewała przez wiele miesięcy.

Pod postem gospodarza "Dzień dobry TVN" zaroiło się od komentarzy fanów, którzy przekazywali Chajzerowi wyrazy wsparcia. Wielbiciele dziennikarza podkreślali, że jest wspaniałym człowiekiem, który robi wiele dobrych rzeczy. Zapewniali, że to, co robi ma sens i nie powinien przejmować się negatywnymi komentarzami pod swoim adresem.

Spodziewaliście się, że dziennikarz zmaga się z tą poważną chorobą?

To też może cię zainteresować: Krzysztof Jackowski coraz bardziej przestraszony własnymi wizjami na nadchodzące lato. "Wrota do działań się otworzą"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Poruszająca relacja pracownika zakładu pogrzebowego. "Rodziny nie widzą bliskich od miesiąca, a potem okazuje się, że nie zobaczą ich już nigdy"

O tym się mówi: Ślub tej kontrowersyjnej pary budził ogromne zainteresowanie. Jak wyglądają dzisiaj