Jak podaje portal "Jastrząb Post", na Instagramie Daniela Martyniuka pojawiło się nowe zdjęcie, na którym widzimy jego córeczę Laurę. Czyżby syn Zenka Martyniuka postanowił się wreszcie zmienić?

Trudne chwile dla rodziny Martyniuków

O Danielu Martyniuku co jakiś czas robiło się głośno w kolorowej prasie, głównie za sprawą skandali, jakie były jego udziałem. Syn Zenka na kilka tygodni trafił do aresztu, ma też za sobą kilka spraw przed sądem. W trakcie ostatniej usłyszał wyrok 10 miesięcy pozbawienia wolności z warunkowym zawieszeniem wykonania kary na trzy lata i zakaz prowadzenie pojazdów na sześć lat.

Być może wyroki, jakie ma na swoim koncie odniosły wreszcie skutek i syn króla disco polo postanowił wziąć się za siebie i się zmienić. Ostatnio nie pojawia się w mediach, a jeśli nawet, to w kontekście minionych już przewinien. Młody Martyniuk stara się teraz być obecny w życiu swojej córki Laury. Spotyka się ze swoją pociechą w ustalonych w czasie sprawy rozwodowej terminach, z czego zdarza mu się zdawać relacje internautom.

Ostatnia fotografia pojawiła się w poniedziałek i została wykonana w Bielsku Podlaskim. Laura ubrana jest w czarny strój, podobnie jak pozostałe osoby na zdjęciu. Ciemny kolor nawiązuje do żałoby, w jakiej pogrążona jest rodzina Martyniuków. W ubiegłym tygodniu zmarła mama Danuty Martyniuk, Dominika Rolecka.

Kobieta zachorowała na Covid-19. Trafiła do szpitala. Z czasem pojawiły się także inne problemy zdrowotne. Lekarze ze wszystkich sił starali się ocalić życie kobiety, niestety ich wysiłki nie pomogły.

Myślicie, że Daniel Martyniuk się zmienił?

To też może cię zainteresować: Magda Narożna tym razem uniknęła poważnej wpadki? Na jej strój założony na Pierwszą Komunię zwrócone były oczy wszystkich

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Andrzej Piaseczny przyznał się do ojcostwa? "Mam nadzieję, że oni niedługo przyniosą mi wnuki"

O tym się mówi: Bronisław Komorowski zdecyduje się na powrót do czynnej polityki? Były prezydent zaskoczył wszystkich. Gorzkie słowa pod adresem PO