Jak podaje portal "Jastrząb Post", Sylwia Grzeszczak nie próżnuje w czasie pandemii. Piosenkarka pomimo tego, że nie może koncertować, nadal utrzymuje kontakt ze swoimi fanami poprzez aktywność w mediach społecznościowych. W zaciszu domu komponuje utwory muzyczne, a niedawno premierę miał jej najnowszy singiel "Prawda o nas".

Gwiazda pojawiła się w niedzielny poranek w studio "Dzień dobry TVN", aby zaprezentować kawałek na żywo. Dziennikarzom śniadaniówki opowiedziała o procesie tworzenia muzyki w domu i o tym, jak spędza czas w dobie epidemii.

Sylwia zachwyciła widzów nie tylko śpiewem i mini koncertem na żywo, ale również iście wiosenną stylizacją. Pochmurna pogoda nie przeszkadzała jej w tym, by przed budynkiem telewizyjnego studia pozować fotoreporterom w strugach deszczu. Wokalistka miała na sobie jasny, neonowy garnitur w odcieniach zieleni.

Do niebanalnego stroju dobrała białe trapery i biały podkoszulek. Damski garnitur Sylwii ma bardzo luźny krój i ozdabiają go charakterystyczne rozcięcia na szerokich nogawkach. Dopełnieniem całej stylizacji były trzy duże broszki oraz kolczyki.

Jak według Was Grzeszczak prezentuje się w takiej odsłonie? Widać, że czuje się świetnie, bowiem pozowała przed apratami fotografów z uśmiechem na ustach.

To również może Cię zainteresować: Marcin Mroczek Jest Fanem Lodów Ekipy? Fani Pytają, Skąd Ma Taki Zapas Smakołyków

Zobacz także: Maciej Dowbor Rozpoczął Majówkę Nieprzyjemym Zdarzeniem. Na Czole Ma Ogromnego Guza