Olga Bończyk to kobieta, która ma na swoim koncie już wiele sukcesów. Filmy, seriale, sztuki teatralne, a nawet dubbing - wszystko to znajduje się w bogatym portfolio aktorki. Bończyk spełniła się również muzycznie, wydając kilka solowych albumów, a także współpracując z innymi artystami. Nie da się ukryć, że jest niezwykle spełnioną zawodowo osobą - niestety, spełnienie to nie przeniosło się na jej życie miłosne... Jaki jest smutny sekret Olgi?

Aktorka wyznała prawdę na temat swoich związków

Życie miłosne uwielbianej gwiazdy nie było i nie jest usłane różami - Bończyk od lat próbuje znaleźć sobie miejsce u boku kogoś, z kim mogłaby spędzić resztę życia. Niestety - kiedy tylko wydaje jej się, że to ta odpowiednia osoba, wkrótce wszystko zaczyna się sypać.

Aktorka rozwodziła się w swoim życiu aż dwa razy: najpierw z Jackiem Bończykiem, a następnie z dziennikarzem Jackiem Gorazdowskim. Również te mniej poważne związki z różnych przyczyn zawsze kończyły się niepowodzeniem.

"W jednym przypadku w grę wchodziła zdrada, w drugim - niedopasowanie. Kiedy indziej była to zaborczość i toksyna lub pępowina nieodcięta od mamusi" - zdradziła Olga portalowi "Pomponik".

Kolejny cios spadł na Bończyk w momencie śmierci największego polskiego wodzireja - Zbigniewa Wodeckiego, z którym aktorka była bardzo mocno zżyta. Chociaż media często podejrzewały, że artyści pozostają ze sobą w bliższej relacji, to ostatecznie nic nie wskazywało na to, by Bończyk i Wodeckiego łączyło coś więcej niż zawodowa przyjaźń. Nie zmienia to faktu, iż była to kolejna sytuacja, w której aktorkę opuścił ważny mężczyzna...

Obecnie Olga twierdzi, iż nie szuka miłości - nie jest jednak zamknięta na żadną ewentualność.

"(...) Za każdym razem wydawało mi się, że znalazłam mężczyznę, z którym się zestarzeję. Jednak życie znów weryfikowało moje nadzieje. Miłość kończyła się, ale zamieniała w dobrą znajomość" - wyznała aktorka.

Wszyscy fani trzymają kciuki za to, by już niebawem Olga odnalazła tę jedyną, wyjątkową miłość!

Zobacz także: Smutna rzeczywistość ukazana w programie "Nasz nowy dom" skłania do refleksji. "To był ich zapach codzienny"

Może cię zainteresować: Jennifer Lopez wróciła do byłego chłopaka? Media nie mają wątpliwości. Z kim spotyka się po zerwaniu uwielbiana gwiazda

Pisaliśmy również o: Krystyna z "Rolnik szuka żony" uspokaja fanów prosto ze szpitala. Gwiazda przeszła poważną operację. Jak się czuje