"Rolnik szuka żony" to program, który nie tylko bawi tysiące widzów w całej Polsce, ale przede wszystkim - umożliwia swoim uczestnikom odnalezienie prawdziwej miłości.

Właśnie z takim zamiarem do programu udała się Krystyna. Niestety, pomimo bycia jedną z najpopularniejszych uczestniczek i zaciętej walki o uczucia rolnika Roberta, kobieta nie znalazła na planie swojej drugiej połówki.

Już niedługo później szczęście jednak się do niej uśmiechnęło i w 2016 roku poznała Agnieszkę, z której ze wzajemnością się zakochała. Obecnie kobiety są już po ślubie i są razem do dziś.

Chociaż Krystyna nie osiągnęła w programie "Rolnik szuka żony" swojego głównego celu, to wciąż pozostaje jedną z najbardziej lubianych i popularnych uczestniczek, gromadząc przy tym pokaźne grono fanów w mediach społecznościowych. Ostatnio nieco się o nią zmartwili... Co się stało?

Gwiazda wyszła ze szpitala po poważnym zabiegu

Wielu fanom prawdopodobnie stanęło serce, kiedy kilka dni temu weszli na Instagrama i... zobaczyli Krystynę leżącą w szpitalnym łóżku! Szybko okazało się jednak, iż nie ma powodów do zmartwień. Gwiazda przeszła bowiem operację powiększania biustu, a obecnie czuje się wspaniale i jest bardzo zadowolona z efektów! Już następnego dnia mogła nawet opuścić klinikę.

fot. Instagram
fot. Instagram

"Zaraz będę się zbierać do domu. Nic mnie nie boli. Chyba odpoczęłam niesamowicie podczas narkozy, bardzo przyjemnie ją wspominam. Gdybym wiedziała, że to jest taki odpoczynek, to chyba częściej bym się operowała. Nie byłam śpiąca po, nie wymiotowałam. Czułam się dobrze. Teraz zbieram się do domu. Moja kochana po mnie przyjedzie, czekam na śniadanie, na konsultację z doktorem" - relacjonowała Krystyna.

Jako iż zabiegi tego typu często wiążą się z różnego rodzaju powikłaniami, to fani cieszą się, że Krystyna wyszła z operacji bez szwanku i zadowolona z rezultatu!

Zobacz także: Maria Kaczyńska była człowiekiem z krwi i kości. Wiele osób nie miało pojęcia o tych faktach z jej życia

Może cię zainteresować: Ten moment w życiu był niezwykle trudny dla Izabeli Małysz. Jak żona uwielbianego skoczka poradziła sobie z wielką stratą

Pisaliśmy również o: W kolejce przede mną stała starsza pani. Kobieta ze smutkiem patrzyła na produkty i myślała z czego musi zrezygnować