Jakiś czas temu media na całym świecie zahuczały o tym, że jedna z ulubionych par amerykańskiego show biznesu rozstała się. Mowa oczywiście o Jennifer Lopez i Aleksie Rodriguezie, którzy byli ze sobą już kilka lat, a nawet planowali ślub. Niestety, fani musieli pogodzić się z wieściami o ich rozstaniu.

Chociaż J.Lo była zrozpaczona zerwaniem z ukochanym, to wygląda na to, że ostatnio zaczęła szukać pocieszenia w ramionach innego mężczyzny, a w dodatku... swojego byłego chłopaka! Jak do tego doszło?

Lopez podnosi się po zerwaniu?

Uwielbiana aktorka i piosenkarka zdecydowanie nie ma szczęścia w miłości. Chociaż jakiś czas temu skończyła już 51 lat, to nadal poszukuje tej wyjątkowej osoby, z którą będzie mogła spędzić resztę życia. Niestety, los nie jest dla niej łaskawy.

Prawie dwie dekady temu J.Lo poznała Bena Afflecka - kolegę po fachu, z którym już niedługo później zaiskrzyło. Niebawem para zaręczyła się i zaczęła planować ślub. Pierwszy termin ślubu został jednak przesunięty, a później - zaledwie kilka dni przed drugim terminem - para zupełnie odwołała ceremonię i po dwóch latach związku rozstała się. Dopiero kilkanaście lat później Lopez odważyła się ujawnić kulisy owej relacji...

"Zostałam wypatroszona. Straciłam poczucie własnej wartości i zastanawiałam się, czy należę jeszcze do tego biznesu, czy może pozbawił mnie wszystkiego. (...) Mój związek zniszczył się na oczach całego świata. Potrzebowałam dwóch lat, żeby się podnieść" - wyznała gwiazda.

fot. Getty Images
fot. Getty Images

Jak się jednak okazuje - stara miłość nie rdzewieje, a związek z Affleckiem najwidoczniej nie był taki zły, gdyż... wygląda na to, że para do siebie wróciła! Serwis "Page Six" opublikował bowiem zdjęcia, na których wyraźnie widać, jak aktor najpierw wysiada z samochodu gwiazdy, a następnie kieruje się do jej domu!

Reporterzy twierdzą, że para spotyka się regularnie już od jakiegoś czasu - "Ochrona odbiera go z pobliskiego miejsca i wysadza pod jej domem. Spędzają razem kilka godzin". Jeden ze znajomych Lopez twierdzi natomiast, że z Affleckiem łączy ją jedynie przyjaźń.

Jaka jest prawda? Czy para już niedługo ogłosi powrót swojej wielkiej miłości?

Zobacz także: Marta Paszkin pożegnała się z "Dance Dance Dance". Co powiedziała o znajomych z programu? Ważne słowa gwiazdy

Może cię zainteresować: Maria Kaczyńska była człowiekiem z krwi i kości. Wiele osób nie miało pojęcia o tych faktach z jej życia

Pisaliśmy również o: Ten moment w życiu był niezwykle trudny dla Izabeli Małysz. Jak żona uwielbianego skoczka poradziła sobie z wielką stratą