Jak podaje "Jastrząb Post", Kuba Wojewódzki korzysta z wiosennego weekendu nad morzem. Gwiazdor TVN posiada własny apartament w Gdyni, z okien którego rozpościera się zniewalający widok na Bałtyk. Dziennikarz wybrał się na zaplanowaną wycieczkę jachtem i wypłynął w morze z ukochaną, jednak romantyczny rejs utrudniała niezbyt ładna, deszczowa pogoda. Wojewódzki podzielił się swoimi spostrzeżeniami na Instagramie.

Deska przygotowana. Łódka zwodowana. Pogoda poje… a. Generalnie nie jest różowo… #sopot. Kuba Wojewódzki

Z podpisu dowiedzieliśmy się, że Kuba ze swojego lokum w Gdyniu wypłynął do Sopotu. Dodatkowo na jednej z fotografii widoczna jest ukochana dziennikarza. Jak zwykle, król TVN nie pokazał twarzy swojej partnerki, ale z jego instagramowej aktywności można przypuszczać, że jest z nią w związku już od kilku miesięcy.

Gwiazdor bawi się z internautami w tzw. kotka i myszę. Co jakiś czas publikuje zdjęcia tajemniczej dziewczyny, jedanak nigdy do końca nie ujawnia jej tożsamości, a zaciekawieni fani próbują odgadywać w komentarzach, kim jest jego ukochana. Tym razem żarty ich poniosły, bowiem strój kobiety porónwali do stylówki Janusza Palikota.

Patrząc po czapce, to na dziobie siedzi Janusz Palikot.

A Wy domyślacie się, kim jest partnerka gwiazdora?

To również może Cię zainteresować: Sara Egwu-James Straciła Bliską Osobę. Zwyciężczyni "The Voice Kids" Opublikowała Sentymentalny Wpis

Zobacz także: Justyna Żyła Z Pewnością Przynosi Dumę Swoim Rodzicom. Jej Dania Zachwycają