Jak podaje portal "Jastrząb Post", Sara Egwu-James była objawieniem czwartej edycji "The Voice Kids" i bezkonkurencyjnie wygrała muzyczne starcie. Głosami widzów i jurorów zdobyła pierwsze miejsce, pokonując innych uczestników show. W następnych dniach gościła wraz z rodzicami w popularnych śniadaniówkach, a podczas telewizyjnych wywiadów nie kryła ogromnej radości i tego, jak bardzo kocha swoją rodzinę.

Niestety szczęście przeplotło się w jej życiu z tragedią. Młodziutka wokalistka straciła ukochaną Babcię, która pełniła w jej życiu ważną funkcję. Sara pożegnała ją w sentymentalnym wpisie na Instagramie i opublikowała kilka archiwalnych zdjęć ze zmarłą. Kobieta odeszła 20 kwietnia, czyli zaledwie kilka dni po wielkim wokalnym sukcesie wnuczki.

Babciu Zosiu, na zawsze pozostaniesz w moim sercu. Kocham Cię. 20.04.2021 Sara Egwu James

W komentarzach pod fotografiami posypało się mnóstwo słów wsparcia od wiernych fanów Sary. My również dołączamy się do kondolencji dla pogrążonej w żałobie rodziny.

To również może Cię zainteresować: Anna Mucha Po Raz Kolejny Zachwyciła Swoich Fanów. To, Co Pokazała, Przerosło Wszelkie Oczekiwania

Zobacz także: Anna Kalczyńska Pokazała Swoje Lokum. Żyje Jak Prawdziwa Królowa. Te Wnętrza Robią Wrażenia