31 sierpnia minie już 24 lata od śmierci kobiety, która porywała tłumy na całym świecie - księżnej Diany Spencer. Tragiczny wypadek żony Karola wstrząsnął całym światem i pogrążył fanów tej wyjątkowej kobiety w niekończącej się żałobie. Niedawno dostrzegli oni na miejscu pochówku księżnej niepokojący szczegół. O co chodzi?

Czy grób Diany stanie się ruiną?

Księżna Diana była pierwszą osobą, której udało się przełamać obecne na królewskim dworze zasady i konwenanse. To właśnie ona jako pierwsza pozwoliła sobie na emocjonalność, na brak granic i ludzkie podejście do swoich poddanych. Ogromną uwagę skupiała na działalności charytatywnej, która pozwalała jej szybko reagować na bezpośrednie wołania o pomoc. Tego samego nauczyła swoich synów.

Diana była kobietą wyjątkową - jej ciepło, serdeczność i relacja z fanami na zawsze pozostaną w ich sercach. Nic więc dziwnego, że zaniepokoili się oni, gdy na mogile księżnej dostrzegli pewien niepożądany szczegół. Co to takiego?

Grobowiec Diany to wyjątkowe miejsce, godne wyjątkowej kobiety, która w nim spoczywa. Znajduje się on na wyspie Althorp na terenie posiadłości jej rodziny, na której bawiła się będąc dzieckiem. Mogiłę otacza 36 drzew, symbolizujących lata życia Diany. Zadbano również o posadzenie ulubionych kwiatów księżnej.

Grób odwiedzany jest często przez fanów, którzy pomimo upływu ponad dwóch dekad nie zapominają o uwielbianej księżnej. Ostatnio zauważyli oni jednak, iż mogiła kobiety nie znajduje się w najlepszym stanie - zaniepokoił ich porastający nagrobek mech, który może wskazywać na to, iż grobu od dawna nikt nie doglądał.

Z wyjaśnieniami pospieszył jednak rzecznik posiadłości, uspokajając fanów słowami, iż zbędne gałęzie i liście są sukcesywnie usuwane z grobu księżnej - jej nagrobek powoli staje się jednak częścią natury, czemu nie można w żaden sposób zapobiec. Dowód na to, że rodzina wciąż pamięta o Dianie, dał również jej brat, publikując na Twitterze zdjęcie z okolicy mogiły.

fot. Twitter
fot. Twitter

Księżna Diana nawet po śmierci może poszczycić się naprawdę wiernym i oddanym gronem fanów!

Zobacz także: Selena Gomez przeszła ogromną metamorfozę. Przefarbowała włosy na platynowy blond. Fani jej nie poznają

Może cię zainteresować: Honorata Skarbek ma nowego partnera. Poleciała z nim na wakacje i chwali się figurą w bikini. Takiej formy można pozazdrościć

Pisaliśmy również o: Julia Pietrucha przyłapana z nowym partnerem. Gwiazda TVP nie szczędziła mu czułości podczas wspólnego ogniska nad morzem