Dziennikarka Anita Werner uwielbia chwalić się swoim szczęściem, które niewątpliwie zawdzięcza własnym sukcesom i ludziom, którymi otacza się świadomie. jej ukochany, Michał Kołodziejczyk, z pewnością jest częścią tego wszystkiego, co obecnie raduje serce Anity Werner.

Napisali książkę, która teraz staje się hitem

Razem podróżują, razem przeżywają to, co wielu może obejrzeć jedynie w telewizji. Dzięki temu, jaką stronę społeczeństw na świecie poznali, mogli w swojej książce wyrazić zarówno zachwyt, jak i przestrach tym, co polityka jest w stanie kontrolować i prowokować.

Przegląd sześciu krajów pozostających w konflikcie, spojrzenie przez pryzmat piłki nożnej. Państwa pogrążone w zbrojnych konfliktach zostały w książce "Mecz to pretekst" opisane jako miejsca, w których codzienne, zwyczajne czynności, jak przejście na sąsiednią ulicę, są ogromnym wyzwaniem.

Niezwykle poruszający klimat, jaki para oddała w opisach, dodatkowo potęguje empatyczny sposób odbierania historii niemal wszystkimi zmysłami... "Mecz to pretekst" to głębokie analizy nastrojów w poszczególnych krajach skonfliktowanych, na podstawie riozgrywanych meczy piłkarskich. Już w pierwszym rozdziale padło dość kontrowersyjne zdanie, które na przestrzeni naszej historii powoduje dysonans poznawczy... Izraelska drużyna piłkarska Beitar Jerozolima- najbardziej rasistowska na całym świecie?

Książka cieszy się coraz większym zainteresowaniem i ciężko się temu dziwić...

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Julia Pietrucha przyłapana z nowym partnerem. Gwiazda TVP nie szczędziła mu czułości podczas wspólnego ogniska nad morzem

Zerknij: Te Polki znalazły poza krajem ogromne szczęście. Najpopularniejsze związki polskich gwiazd z zagranicznymi mężczyznami