Anna Kalczyńska to dziennikarka, która już kilka lat temu dołączyła do grona ekipy "Dzień Dobry TVN" i od tego czasu regularnie umila Polakom poranki. Spełnia się nie tylko zawodowo, ale i prywatnie, czemu daje wyraz na prowadzonych przez nią chętnie social mediach.

Niedawno pokazała, że dobry gust ma nie tylko w dobiorze zakładanych na siebie ubrań, ale i w wystroju wnętrz! Jak wygląda jej dom?

Dom Kalczyńskiej robi ogromne wrażenie

Jedno spojrzenie na lokum Kalczyńskiej wystarczy by stwierdzić, iż jest to miejsce idealne dla trójki jej dzieci. Pomimo elegancji i szyku, jakie cechują pomieszczenia, cały dom pozostaje przestronny i praktyczny, co czyni go idealnym miejscem zabaw maluchów.

We wnętrzach domu dziennikarki królują stonowane barwy - głównie biel przełamywana ciemnym brązem. Sprawia to, że nawet podczas tak prozaicznych czynności jak parzenie kawy czy odpoczywanie na kanapie, Kalczyńska wygląda jak prawdziwa królowa!

W całym lokum nie brakuje eleganckich dodatków, które doskonale podkreślają kunszt dziennikarki - są to np. złote lampy czy ciemnobrązowe, zabytkowe meble, w których Kalczyńska przechowuje kolekcję szklanych naczyń! Obecny jest również duży czerwony perski dywan, który nadaje pomieszczeniu przytulności, ale i elegancji.

fot. Instagram
fot. Instagram

Taras i podwórko nie mogły być gorsze - również tam widoczny jest zamysł wprawnego oka dziennikarki. Stanowią one idealne miejsca do wypoczynku, ale i cieszą oko swoją estetyką - na tarasie widoczne są meble w stonowanych, kremowo-brązowych barwach, otoczone wszechobecnymi sezonowymi roślinami, które okalają cały taras i nadają mu nieco więcej prywatności. Na podwórku widoczny jest również specjalny domek ze zjeżdżalnią, który to w pocie czoła Anna remontowała ze swoją córką, Hanią.

fot. Instagram
fot. Instagram

Nawet tam widać, jak wielkich starań Kalczyńska przykłada do wystroju swojego otoczenia. Naprawdę należą jej się ogromne słowa uznania!

Zobacz także: Książę Harry jest załamany. Podczas powrotu do domu nie udało mu się spotkać z najbliższymi członkami rodziny. Co stanęło na przeszkodzie

Może cię zainteresować: Fani zaniepokojeni zaniedbanym miejscem spoczynku Diany. Czy brytyjska rodzina królewska zupełnie zapomniała o uwielbianej księżnej

Pisaliśmy również o: Te Polki znalazły poza krajem ogromne szczęście. Najpopularniejsze związki polskich gwiazd z zagranicznymi mężczyznami