Związki i romanse polskiego show biznesu zawsze są chętnie podchwytywane i szeroko opisywane przez różnorakie media, a same gwiazdy nieraz nie mogą uciec od reporterów, chcących wiedzieć wszystko o ich miłosnych relacjach.

Ekscytacja ta wzrasta jeszcze bardziej, gdy do czynienia mamy ze związkiem Polaka z obcokrajowcem - a tych, wbrew pozorom, było w polskim show biznesie wiele! Oto najpopularniejsze polsko-zagraniczne pary gwiazd!

Alicja Bachleda - Curuś i Colin Farrell

Nie ulega wątpliwości, że związek Alicji i Colina był jednym z najgorętszych romansów, z jakimi miał do czynienia polski show biznes! Młoda, obiecująca aktorka oraz hollywoodzki gwiazdor poznali się w 2008 roku na planie jednego z filmów, w których grali. Filmowy romans szybko przeniósł się do prawdziwego życia, a Alicja i Colin nie widzieli świata poza sobą! Niestety, kilka lat po narodzinach ich syna, para postanowiła się rozstać. Byli zakochani pozostają jednak w przyjacielskich relacjach i dobrze radzą sobie ze wspólnym wychowywaniem dziecka!

Joanna Liszowska i Ola Serneke

Związek lubianej aktorki ze szwedzkim przedsiębiorcą również przez długi czas był na językach wszystkich Polaków. Wszystko w ich relacji wydawało się być perfekcyjne - biznesmen obdarzał ukochaną drogimi prezentami (wśród których znalazł się nawet samochód marki Ferrari!), a polska gwiazda często porzucała swoje obowiązki w kraju, by odwiedzić go w Szwecji. W 2010 roku miał miejsce ich głośny ślub, a w 2018 - niestety - rozwód, o którym media dowiedziały się dopiero rok później! Jednak również ich rozstanie przebiegło w pełni pokojowo, a Serneke... wziął całą winę za zerwanie na siebie.

Iza Miko i Alexander Skarsgård

Urokowi szwedzkich mężczyzn nie oparła się również inna polska aktorka - Iza Miko. Gwiazda - która jako jedna z nielicznych polskich aktorek zyskała za oceanem dość sporą popularność - może pochwalić się związkiem, którego zazdroszczą jej miliony kobiet na całym świecie. Przez kilka miesięcy umawiała się ona bowiem z gwiazdorem serialu "True Blood" - przystojnym Szwedem Alexandrem. Chociaż ich związek nie trwał długo, to para zdążyła zrobić razem wiele interesujących rzeczy, takich jak wzięcie udziału w nowojorskim Fashion Weeku.

Związkami z zagranicznymi mężczyznami mogą pochwalić się również takie gwiazdy jak Olga Bołądź, Justyna Gradek czy Anna Jagodzińska.

Widać, że mężczyźni z całego świata nie mogą oprzeć się Polkom!

Zobacz także: Monika Mrozowska o powrocie do formy po czwartej ciąży. Jak sobie radzi? Gwiazda zdradza swój przepis na smukłą figurę

Może cię zainteresować: Izabela Trojanowska zdradziła sekret dobrego wyglądu. Ta metoda pomaga, by wyglądać 20 lat młodziej

Pisaliśmy również o: Niezwykłe zjawisko będzie można już wkrótce zaobserwować na niebie. Wiadomo skąd się bierze Różowa Pełnia i kiedy dokładnie wystąpi