W polskim show biznesie szczególnie gorący jest ostatnio temat... powrotu do formy sprzed ciąży. Temat poruszały takie gwiazdy jak Małgorzata Rozenek czy Anna Lewandowska, a ostatnio dołączyła do nich również Monika Mrozowska, która na początku tego roku powitała na świecie swoje czwarte dziecko. Chociaż dla wielu młodych matek wizja czterech ciąż wydaje się przerażająca, to Monika poradziła sobie z nimi wzorowo, a teraz powoli powraca do swojej pre-ciążowej formy. Jak jej idzie?

Sekrety pięknego i zdrowego ciała

W zrzuceniu zbędnych, pociążowych kilogramów z pewnością pomogły Monice zdrowe nawyki żywieniowe, które wypracowała u siebie jeszcze przed zajściem w ciążę. Aktorka jest bowiem wegetarianką, co oznacza, że nie tylko nie je mięsa, ale również zwraca ogromną uwagę na to, co znajduje się na jej talerzu.

Gwiazda nie przechodzi obojętnie również obok aktywności fizycznej, która jest - według niej - czymś niezbędnym nie tylko przy chudnięciu, ale i przy zwyczajnym, zdrowym i szczęśliwym życiu! Joga pozwala jej odprężyć się po ciężkim dniu i dać umysłowi ukojenie, z kolei bieganie - wyładowuje nagromadzony stres.

Niestety, żadna aktywność i zdrowe odżywianie nie pomogą w obliczu światowego kryzysu, z którym się obecnie mierzymy, a który bezpośrednio wpływa również na życie Mrozowskiej. Jak przyznała gwiazda - ponad roczne zamknięcie w czterech ścianach groziło jej "sfiksowaniem", któremu nie mogły zapobiec nawet dieta i sport.

Obecnie jednak aktorka czuje przypływ nowych, wiosennych sił i skupia się na dążeniu do swojego celu, co idzie jej naprawdę dobrze!

Zobacz także: Honorata Skarbek ma nowego partnera. Poleciała z nim na wakacje i chwali się figurą w bikini. Takiej formy można pozazdrościć

Może cię zainteresować: Danuta Wałęsa wspomniała w swojej książce spotkanie z Wojciechem Jaruzelskim. "Role się odwróciły". O co chodzi

Pisaliśmy również o: Michał Dworczyk w końcu pokazał żonę. Ukochana polityka już przyjęła swoją dawkę szczepienia