Po mroźnej zimie, jaka zaskoczyła w tym roku Polaków, każdy z upragnieniem wyczekiwał słonecznej i ciepłej wiosny. Niestety - do tej pory wiosna nieco nas zawodzi, bo obecna pogoda bardziej przypomina deszczowy październik niż słoneczny kwiecień. Majówka już za rogiem, a prognozy nadal nie są zbyt przychylne.

Nic więc dziwnego, iż Polacy zaczynają się denerwować. Ku zdziwieniu wszystkich, należy do nich również... Kamil Stoch!

Zimowy sportowiec ma dość zimy?

Skoczkowie narciarscy to w oczach wielu osób ludzie, którzy kochają zimę a śnieg to w ich życiu niemal chleb powszedni. Tym bardziej zaskoczeni byli Polacy gdy dowiedzieli się, że... Kamil Stoch ma serdecznie dość zimy! Skoczek dał upust swoim emocjom za pośrednictwem posta na Instagramie.

Obecna w całym kraju od kilku tygodni zimowa aura zaczyna naprawdę mocno irytować Polaków - wszyscy od wielu miesięcy marzą już o powrocie ciepłych, słonecznych dni - zamiast tego otrzymali wręcz przedłużenie zimy. Nie spodobało się to nawet Kamilowi Stochowi, który z zimą powinien być "za pan brat"!

"Nie uwierzycie! Śnieg mi się już znudził, u nas dalej sypie, ale uśmiech to podstawa" - napisał skoczek na swoim Instagramie, okraszając wpis fotografią własnej, szeroko uśmiechniętej twarzy.

fot. Instagram
fot. Instagram

Jak widać, pomimo niezbyt optymistycznej prognozy pogody, Stoch nie pozwala, by jego własna pogoda ducha zniknęła! Zauważyli to również fani, którzy jak zawsze bardzo docenili skoczka za jego nieugięty optymizm.

"Pogoda bardzo ponura, śnieg, deszcz, grad i wszystko jednocześnie, ale Pana uśmiech zawsze poprawi mi humor" - napisał w komentarzu jeden z kibiców skoczka.

Takiego podejścia do życia można Stochowi tylko pozazdrościć!

Zobacz także: Siódmy odcinek "Twoja twarz brzmi znajomo" już za nami. Kto okazał się zwycięzcą? Zapierająca dech w piersiach rywalizacja

Może cię zainteresować: Fani zaniepokojeni zaniedbanym miejscem spoczynku Diany. Czy brytyjska rodzina królewska zupełnie zapomniała o uwielbianej księżnej

Pisaliśmy również o: Honorata Skarbek ma nowego partnera. Poleciała z nim na wakacje i chwali się figurą w bikini. Takiej formy można pozazdrościć