Jak podaje portal "Pomponik", Honorata Skarbek na przestrzeni kilku lat zmieniła sięwizualnie nie do poznania. Część tych zmian zawdzięcza zabiegom medycyny estetycznej, a część intensywnym ćwiczeniom. Dla celebrytki pandemia to idealny czas na to, żeby wyrzeźbić swoje ciało, którym chwali się na zdjęciach w social mediach. Gwiazda ma kolejny pretekst do tego, by pokazać fanom figurę, ponieważ wybrała się na rajskie wakacje i pozuje do fotografii w dwuczęściowym kostiumie kąpielowym.

Co ciekawe, w ostatnim czasie piosenkarka znalazła sobie nową miłość. Kim jest aktualny partner Honoraty? Tego nie wiemy, ponieważ piosenkarka, choć chwali się miłością, nie opublikowała jeszcze zdjęcia, na którym widać twarz mężczyzny.

Skarbek wyjechała z ukochanym na rajskie wakacje. Gdzie spędza urlop? W gorącym Meksyku. To właśnie stamtąd udostępnia zdjęcia w bikini, którymi zachwyca fanów, jednocześnie ich zawstydzając swoją wyrzeźbioną sylwetką.

Jak celebrytka podoba Wam się w takiej odsłonie?

To również może Cię zainteresować: Książę William I Księżna Kate Pochwalili Się Zdjęciami Najmłodszej Pociechy. Mieli Ku Temu WYjątkowy Powód

Zobacz także: Dorota Wellman Powiedziała, Co Naprawdę Myśli O Celebrytach. Padły Mocne Słowa