"Twoja twarz brzmi znajomo" to bez wątpienia jeden z najtrudniejszych programów muzycznych! Uczestnicy bowiem - poza swoimi umiejętnościami wokalnymi - wykazać się muszą także talentem aktorskim, co dla wielu nie jest proste! Jak poradzili sobie zawodnicy w najnowszym odcinku show?

To będzie niezapomniany odcinek. Wszystko za sprawą... pijanej Mai Hyży

Widzowie programu przed każdym odcinkiem z upragnieniem czekają na wyjątkowe kreacje aktorskie swoich ulubieńców. Siódmy odcinek najnowszego sezonu programu z pewnością nikogo nie zawiódł - pojawiło się w nim kilka występów, które wręcz zaparły widowni dech w piersiach! Kto okazał się najlepszy?

Anna Maria-Sieklucka jako Ariana Grande, Paweł Góral jako Lenny Kravitz, Tamara Arciuch jako Maciej Maleńczuk... Chociaż wszystkie występy były wspaniałe, to ulubieniec mógł być tylko jeden. Tym razem jednak nie tylko zwycięzca zdobył ogromne wyróżnienie! Jak to możliwe?

Ku uciesze fanów, zwyciężczynią odcinka okazała się występująca jako czwarta Magdalena Narożna, która zachwyciła widownię i jurorów swoim wykonaniem utworu Grażyny Łobaszewskiej - "Czas nas uczy pogody". Po kilku bardzo klimatycznych i melancholijnych minutach jurorzy nie mogli wyjść z podziwu.

"Magda zrobiłaś to przepięknie! Ogromnie wzruszający, bardzo prawdziwy występ, pełen prawdziwych emocji i pełen ogromnej charyzmy. Bardzo ci tego występu gratuluję i bardzo ci za niego dziękuję. Ogromnie mnie wzruszyłaś" - zachwycała się Katarzyna Skrzynecka.

Pomimo wygranej, to jednak nie Narożna skradła całe show. Niezwykłego klimatu odcinkowi nadała bowiem Maja Hyży, która zaskoczyła wszystkich swoją kreacją... pijanej Amy Winehouse! Gwiazda wykonała utwór "You Know I'm No Good", tak mocno wcielając się przy tym w swoją postać, że wręcz powaliła jurorów na kolana.

Wszyscy zgodnie stwierdzili, iż będzie to historyczny dla programu odcinek!

Zobacz także: Fani zaniepokojeni zaniedbanym miejscem spoczynku Diany. Czy brytyjska rodzina królewska zupełnie zapomniała o uwielbianej księżnej

Może cię zainteresować: Odeta Moro zdradza swoje niepewne plany na przyszłość. Co dziennikarka myśli o trzecim dziecku? Wszystko jest już jasne

Pisaliśmy również o: Zaczyna się sezon kleszczowy. Istnieje łatwy sposób by odstraszyć te niebezpieczne insekty. Co trzeba zrobić