Odeta Moro to matka dwójki dzieci oraz od kilku lat - również szczęśliwa żona. Chociaż do pełni szczęścia niczego jej nie brakuje, to dziennikarka zaczęła ponownie rozważać powiększenie swojej rodziny. Wyraz swoim obawom dała w rozmowie z portalem "Twoje Imperium".

Czy możemy spodziewać się kolejnego dziecka gwiazdy?

Prezenterka ma za sobą niezbyt udane małżeństwo z Michałem Figurskim, które po dwunastu latach ostatecznie dobiegło końca w 2014 roku. Na szczęście, już dwa lata później gwiazda znalazła szczęście u boku przedsiębiorcy Konrada Komornickiego, z którym pozostaje w związku do dziś. Pierwsze małżeństwo przyniosło jej 17-letnią obecnie córkę Sonię oraz urodzonego trzy lata temu syna Lwa. Jak się jednak okazuje, gwiazda zaczyna marzyć o kolejnym potomstwie.

Ciąże i porody gwiazd to niezmiennie gorący temat w polski, ale i zagranicznym show biznesie. Nic więc dziwnego, że media - a konkretnie portal "Twoje Imperium" - szczególnie zainteresowały się planami Moro na przyszłość. Co powiedziała?

Jak stwierdziła prezenterka... co będzie, to będzie. Gwiazda nie planuje niczego konkretnego, jednak twierdzi, że nie będzie walczyć z przeznaczeniem. Jeśli pisane jest jej stać się matką dla jeszcze jednego dziecka, to tak właśnie zrobi. Nie ukrywa jednak swoich obaw dotyczących macierzyństwa w tym wieku - gwiazda ma już bowiem 42 lata.

"Bycie matką to ciężka praca, najcięższa. Nie ukrywam, że późne macierzyństwo jest okupione większym wysiłkiem" - mówi prezenterka.

Sama przyznaje jednak, iż z każdym kolejnym dzieckiem w życiu pojawia się większy spokój, a matka staje się coraz bardziej doświadczona.

Czy gwiazda podejmie takie ryzyko?

Zobacz także: Julia Pietrucha przyłapana z nowym partnerem. Gwiazda TVP nie szczędziła mu czułości podczas wspólnego ogniska nad morzem

Może cię zainteresować: Zaczyna się sezon kleszczowy. Istnieje łatwy sposób by odstraszyć te niebezpieczne insekty . Co trzeba zrobić

Pisaliśmy również o: Niezwykłe zjawisko będzie można już wkrótce zaobserwować na niebie. Wiadomo skąd się bierze Różowa Pełnia i kiedy dokładnie wystąpi