Jak podaje "Super Express", Julia Pietrucha dotąd nie miała szczęścia w miłości. Odkąd zaistaniała w show-biznesie przez sidem lat spotykała się z pewnym Amerykaninem, z którym rozstała się w nieprzyjaznych stosunkach. Wyprowadziła się wówczas do Trójmiasta i tam poznała Mateusza Jankowskiego, a owocem ich związku jest córka Gaja, która przyszła na świat w 2018 roku. Para jednak rozstała się dość szybko, a Julia nie traciła czasu i znalazła sobie nowego partnera.

Kim jest kolejny ukochany aktorki? To mężczyzna z jej bliskiego otoczenia. Michał Szulc jest reżyserem i współpracował z nią przy produkcji teledysków.

Para kilka tygodni temu wyruszyła razem z małą Gają w romantyczną podróż samochodem po Europie. Zakochani wrócili do Polski i skorzystali z wiosennej pogody. W lesie nieopodal Gdańska zorganizowali ognisko dla przyjaciół, podczas którego zostali przyłapani przez fotoreporterów. Zdjęcia zakochanych, którzy nie szczędzą sobie czułości i pocałunków, obiegły sieć.

Mamy nadzieję, że ta relacja przetrwa próbę czasu i Julia Pietrucha wreszcie będzie mogła pochwalić się szczęściem w miłości.

To również może Cię zainteresować: Epidemia Zmusza Ludzi Do Przemyśleń. Czy Są Miejsca, W Których Koronawirus Nie Występuje

Zobacz także: Julia Kamińska Nie Zajmuej Się Tylko Aktorstwem. Ma Własny Biznes. W Jakiej Branży? To Zaskoczenie