Jak podaje portal "Jastrząb Post", w sieci pojawiło się zdjęcie, które mocno zaskoczyło fanów Seleny Gomez. Przypomnijmy, że gwiazda, która na swoim profilu na Instagramie zebrała, bagatela, 222 milionów obserwatorów, zawdzięcza swoją popularność udziałowi w kilku produkcjach Disneya, a charaterystyczną urodę - mieszanką genów, bowiem jej matka ma korzenie włoskie, a ojciec pochodzi z Meksyku.

Selena Gomez od zawsze kojarzona jest z długimi, ciemnymi i kręconymi włosami. Aktorka i gwiazda muzyczna czasami decydowała się na proste fryzury, jednak pozostawała wierna kolorowi włosów, z którego była dumna. Okazuje się, że jednak postanowiła diametralnie zmienić swój image.

W sieci pojawiło się jej zdjęcie, na którym prezentuje czuprynę w kolorze platynowego blondu. Na głowie gwiazdy widać modne w dzisiejszych czasach ciemne odrosty i lekkie fale. Fani są w szoku i nie mogą uwierzyć w tę metamorfozę. Zaznaczyli, że gdyby nie podpis, nigdy by nie pomyśleli, że to ich idolka.

Gdyby nie oznaczenie, to bym nie poznała. To Selena! Nie wierzę, co za zmiana. Jaka zmiana. Odważnie. Mi się podoba. Wyglądasz inaczej. internauci

A Wam jak zmiana Seleny przypadła do gustu?

To również może Cię zainteresować: Jacek Kurski Ma Niezwykłego Opiekuna Dla Córki Klary Teodory. Czy Zapowiada Się Na Długą Przyjaźń

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak Wróciła Do Miejsca, W Którym Odszedł Jej Mąż. Dodała Sentymentalne Zdjęcia