Jak podaje "Super Express", Michał Dworczyk był niegdyś wiceministrem obrony narodowej, jednak dopiero teraz stał się znany szerszej publiczności dzięki przyjęciu funkcji pelnomocnika rządu do spraw Narodowego Programu Szczepień. Posada, którą przyjął, zmusza polityka do tego, by coraz częściej pojawiać się w mediach. To właśnie on obecny jest na wszystkich konferencjach prasowych związanych ze szczepieniami Polaków przeciwko koronawirusowi.

Co wiemy o życiu prywatnym Dworczyka? Mężczyzna od wielu lat ma żonę i jest ojcem czworga dzieci. W mediach społecznościowych widnieją zdjęcia tej szczęśliwej rodziny, dzięki którym możemy zobaczyć, jak wygląda ukochana polityka.

O żonie Dworczyka wiemy zaledwie tyle, że jest nauczycielką języka francuskiego w jednej ze szkół i dzięki temu, o czym wspominał sam polityk podczas jednej z oficjalnych konferencji prasowych w mediach, jako pracownik edukacyjny już dawno poddała się szczepieniom.

Na udostępnionych na Facebooku zdjęciach rodzinnych Michała Dworczyka, widać, że kobieta ma krótkie, ciemne włosy i może pochwalić się szczupłą figurą.

Mamy nadzieję, że poznamy więcej szczegółów z życia prywatnego popularnego w ostatnich tygodniach polityka.

To również może Cię zainteresować: Dorota Wellman Powiedziała, Co Tak Naprawdę Myśli O Celebrytach. Padły Mocne Słowa

Zobacz także: Dodatkowe 1500 Złotych Dla Każdego? Jak Je Otrzymać? To Już Ostatnie Dni Na Skorzystanie Z Tej Możliwości