Jak podaje portal "Pudelek", już niebawem wystartuje nowy program Doroty Wellman, którego bohaterkami będą kobiety. Jeśli spodziewaliście się w nim celebrytek znanych z pierwszych stron gazet, to będziecie rozczarowani. Dziennikarka w mocnych slowach powiedziała, co myśli o celebrytach.

Dorota Wellman poprowadzi nowy program

Dorota Wellman z całą pewnością należy do najbardziej rozpoznawalnych polskich prezenterek telewizyjnych, głównie za sprawą uwielbianego przez widzów duetu, jaki udało jej się stworzyć wspólnie z Marcinem Prokopem w programie "Dzień dobry TVN". Gratką dla fanów Wellman będzie z pewnością to, że już niebawem dziennikarka pojawi się w nowym programie.

Dorota Wellman/YouTube @Lustro
Dorota Wellman/YouTube @Lustro
Dorota Wellman/YouTube @Lustro

26 kwietnia na antenie TVN Style zadebiutuje jej autorski program "Inspirujące kobiety". Tytuł jednoznacznie wskazuje, że bohaterami audycji będą niezwykłe historie wyjątkowych kobiet. Wellman od dłuższego czasu forsowała pojawienie się programu, w którym pojawiać będą się treści istotne dla kobiet.

Dorota Wellman ma nadzieję, że zaprezentowane przez nią historie będą stanowić inspirację dla jej widzów. Dziennikarka jednoznacznie zastrzegła, że w jej programie nie pojawią się celebrytki, które regularnie pojawiają się na pierwszysch stronach gazet i serwisów plotkarskich. Skąd taka decyzja?

Zdaniem prowadzącej "Dzień dobry TVN", celebrytki nie są w stanie do niczego zainspirować, może poza "kupieniem nowego kostiumu kąpielowego i nowych kosmetyków firmowanych znanym nazwiskiem" - powiedziała Dorota Wellman w rozmowie z Agencją LifeStyle Newseria. Jej zdaniem telewizja powinna promować osoby wyjątkowe, których świat jeszcze nie poznał.

"Potrzebni nam są bohaterowie w naszym otoczeniu, a niekoniecznie znane twarze z telewizji" - dodała.

Zgadzacie się z opinią Dorota Wellman?

To też może cię zainteresować: Ostatnie miejsce spoczynku Dariusza Gnatowskiego znanego z „Kiepskich” zaskakuje wiele osób. Co jest tam takiego niezwykłego

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmyw ostatnich dniach: Zaczyna się sezon kleszczowy. Istnieje łatwy sposób by odstraszyć te niebezpieczne insekty . Co trzeba zrobić

O tym się mówi: Lekarz musi przeprosić za oburzające słowa wypowiedziane do pacjenta. Decyzję wydał Rzecznik Praw Pacjenta