Jak podaje portal "Super Express", Kasia Tusk prowadzi popularnego w sieci bloga Make Life Easier. Można tu znaleźć nie tylko porady, czy modne stylizacje, ale także przemyślenia Kasi na różne ważne tematy. W swoim ostatnim wpisie córka byłego premiera odniosła się do kwestii ciąży i macierzyństwa. Pod postem zaroiło się od komentarzy.

Kasia Tusk o ciąży i macierzyństwie

Kasia Tusk od dwóch lat jest dumną mamą córeczki. Nie może więc dziwić fakt, że na prowadzonym przez nią blogu coraz częściej pojawiają się tematy związane z posiadaniem potomstwa. W swoim ostatnim wpisie Kasia postanowiła poruszyć temat ciąży i macierzyństwa. Jej wpis był niezwykle szczery.

Już na wstępie postu zaznaczyła, że jest "to pierwszy i zapewne ostatni taki wpis". Kasia stwierdziła, że macierzyństwo w modzie do pewnego momentu praktycznie nie funkcjonowało. Dodała, że jeśli już kwestia ta się pojawiała była sprowadzana do roznegliżowanych sesji ciążowych gwiazd lub zachwytów nad tym, jak szybko udało się im wrócić do formy po ciąży.

"(...) dla prawdziwego obrazu ciąży i opieki nad małym człowiekiem nie ma przestrzeni w topowych magazynach, że tych tematów nie da rady przedstawić tak, aby wpisywały się w kampanię reklamową" - napisała w swoim wpisie na Facebooku Kasia Tusk.

Kasia Tusk zaznaczyła również, że także po tym, jak zostanie sią już matką, trzeba się "przyjrzeć swoim potrzebom z czułością". Podkreśliła, że bycie mamą nie musi oznaczać "zatracenia swojej tożsamości, zamykania się w domu". Pod jej wpisem pojawiła się lawina komentarzy. Internautki dziękują w nich Kasi Tusk, że w tak "mądry i cikawy sposób" odniosła sięe do tego ważnego dla wielu osób zagadnienia.

Cały wpis znajdziecie poniżej.

Podzielacie opinię Kasi Tusk?

To też może cię zainteresować: Edyta Górniak ponownie wyraziła swoją kontrowersyjną teorię o pandemii. To co powiedziała podczas ostatniej relacji live może naprawdę zaskoczyć

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Domowe rachunki wzrosną. Ceny poszybują do góry. Za co będziemy musieli zapłacić więcej

O tym się mówi: Rafał Trzaskowski wyraził w mocnych słowach swoją opinię na temat ostatnich wydarzeń. Polityk jest oburzony i wysunął poważne zarzuty. Co powiedział