Niemal każdy Polak dobrze zna już Magdę Gessler, która swoim zdeterminowaniem i dobrym gustem pomogła postawić na nogi niejedną upadającą restaurację. To jednak nie za to fani najbardziej kochają celebrytkę, a za jej... cięty język. Zarówno w programie, jak i prywatnie, zdarza się jej bowiem powiedzieć coś, od czego włosy wręcz stają dęba... Nie inaczej było tym razem. Co takiego powiedziała Magda?

Niefortunne porównanie pizzy

Wszyscy obserwatorzy Magdy w mediach społecznościowych dobrze wiedzą, że gwiazda niespecjalnie hamuje się podczas pisania swoich postów czy komentarzy. Często przepełnione są one ironią, sarkazmem, czy podtekstami. Nie inaczej było w ostatni czwartek, kiedy to Magda postanowiła w nieco niefortunny sposób opisać zjedzoną ostatnio pizzę... Co napisała restauratorka?

Gwiazda TVN-u przy okazji ostatniego odcinka "Kuchennych rewolucji" miała okazję pojawić się w Zambrowie - niewielkiej miejscowości znajdującej się na trasie pomiędzy Warszawą a Białymstokiem. Obiektem jej zainteresowania była natomiast specjalizująca się w kuchni włoskiej knajpa "Mąka i Magia", która uraczyła znaną restauratorkę kawałkiem pizzy.

Magda - jak zwykle ma w zwyczaju - postanowiła na swoim facebookowym profilu nieco przybliżyć fanom charakterystykę miejsca, w którym odbędzie się następna "rewolucja" - napisać co nieco o właścicielach czy jedzeniu. Takiej reklamy z jej strony nie spodziewała się jednak sama stacja! Gessler przyrównała bowiem zjedzoną pizzę do... męskich genitaliów.

"Kuchenne rewolucje... dziś jak zwykle o 21.30... temat bardzo interesujący, jaką pizzę lubicie w dawnej restauracji Mąka i Magia... Zmieniłam ja w Croccante Pizza Mia, gdzie kawałek pizzy w ręku stoi na baczność, a nie jak dawniej impotencki ku**s, z którego cieknie podejrzana woda .... dalej ocenicie i zobaczycie sami czy pizza powinna stać na baczność, czy ... No dobrze już wiecie, o co chodzi !!! Którą kochacie ? Lubicie jeść..." [pisownia oryginalna - przyp. red.] - napisała na swoim profilu Magda, okraszając post zdjęciem pizzy.

Nic dziwnego, że w komentarzach już chwilę później rozpętała się istna burza, a restauratorce zarzucono zupełny brak wiedzy w temacie dobrej pizzy. Niezadowolona była również sama stacja TVN, która znacznie okroiła post Magdy, usuwając z niego niefortunny fragment o męskich narządach. Niesmak jednak pozostał, a fani zapewne przez długi czas o tym nie zapomną...

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan pokazuje smukłą kibić w mediach społecznościowych. Szybko wróciła "do formy" po porodzie dzięki jodze

Może cię zainteresować: Minister zdrowia "grozi palcem" fryzjerom, którzy nie pozamykali swoich działalności. "To jest ryzykowanie czyimś zdrowiem i życiem"

Pisaliśmy również o: Lara Gessler opowiada o skutkach zakażenia. Razem z mężem wciąż dochodzą do siebie