Jak podaje portal "Plotek", Lara Gessler ostatnie dni (również te świąteczne) spędziła w domu, bowiem w marcu poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych o tym, że razem z mężem zakazili się koronawirusem. Na szczęście choroba miała u nich dość łagodny przebieg. Lara narzekała na stan podgorączkowy, zmęczenie i suchość w gardle, natomiast jej ukochany Piotr odczuwał ból mięśni.

Okazuje się, że kilka dni odpoczynku wpłynęło zbawiennie na stan ich zdrowia. Świeżo upieczeni rodzice małej Neny już czują się lepiej, choć córka Magdy Gessler wyznaje, że jej mąż nadal mierzy się ze skutkami koronawirusa i wciąż jest zmęczony.

Lara Gessler/screen Youtube @Wideoportal
Lara Gessler/screen Youtube @Wideoportal

Zaniepokojeni fani dopytywali o samopoczucie Lary i Piotra na Instagramie w popularnej zabawie Q&A. Młoda Gessler z chęcią odpowiadała na pytania fanów.

Piotruś miał taki pochorobowy zjazd, który utrzymywał mu się jeszcze tydzień po chorobie. Daliśmy sobie czas na odpoczynek w domu i już jest dobrze. Lara Gessler

Całe szczęście, że zarówno Lara, jak i Piotr przeszli chorobę łagodnie i nie musieli być hospitalizowani.

Lara Gessler/screen Youtube @Lara Gessler
Lara Gessler/screen Youtube @Lara Gessler

To również może Cię zainteresować: Izabela Janachowska Ostro O Komentarzach Na Swój Temat. "Wiem, Że Nagonkę Generują Portale"

Zobacz także: Cezary Pazura Przeraził Fanów. Opublikował Archiwalne Zdjęcie Z Olafem Lubaszenko. Dlaczego Było Tak Zaskakujące