Nie ulega wątpliwości, że z powodu lockdownu, wielu przedsiębiorców zmuszonych było całkowicie zamknąć swoje działalności, Pozbawieni środków do życia wyszli w proteście na ulice polskich miast, by wyrazić swój gniew na sprawujących obecnie władzę.

Adam Niedzielski krytykuje fryzjerów, którzy pracują

Minister zdrowia Adam Niedzielski w ostrych słowach poddał krytyce fryzjerów, którzy mimo restrykcji i obostrzeń wprowadzonych przez rząd polski, nadal prowadzą swoje działalności i ratują tym samym wiele miejsc pracy.

Wiadome jest, że wygląd jest ważny dla wielu ludzi, jednak nie jest ważniejszy od zdrowia i życia. Adam Niedzielski w swych krytycznych słowach opisał przedsiębiorców, jako osoby narażające zdrowie i życie społeczeństwa.

Nie wiem, jak to skomentować. To absolutnie nieodpowiedzialne. Ale „nieodpowiedzialne” to jest mało powiedziane. To jest ryzykowanie czyimś zdrowiem i życiem.

Zapomniał jednak, że wszelkimi środkami z tarczy antykryzysowej zarządzają samorządy, których niefrasobliwość przyczyniła się do wielu bankructw podczas lockdownów.

Zatem każdy, kto wciąż świadczy swoje usługi, ratuje swoją firmę przed upadkiem, ale przede wszystkim dba, by pracownicy nie stracili źródła dochodów. Aby pokazać rządowi, co sądzą o restrykcjach i zakazie prowadzenia działalności, wielu przedsiębiorców postanowiło przekształcić swoje firmy na kliniki... Oto jedna z nich.

Informujemy iż postanowiliśmy zastosować się do obostrzeń ogłoszonych w dniu dzisiejszym związanych z zakazem strzyżenia włosów i zarostu, w związku z czym chcielibyśmy poinformować Państwa o tymczasowej zmianie usług na zabiegi częściowej amputacji włosów i zarostu.

Co sądzicie o takiej inicjatywie?

O tym się mówi: Izabela Janachowska ostro o komentarzach internautów na swój temat. "Wiem, że nagonkę na drogie rzeczy generują portale"

Zerknij tutaj: Wieczny spokój wielkich faraonów został sromotnie zakłócony. Czy sprawdza się przez to starożytna przepowiednia