Przez dłuższy czas Daniel Martyniuk był w centrum uwagi mediów ze względu na liczne skandale, które wywoływał.

Chodzi tu zwłaszcza o rozwód, zachowanie w stosunku do byłej żony oraz liczne problemy z prawem. Syn Zenka Martyniuka ma na swoim kocie liczne zatargi z policją i sprawy sądowe.

Za jazdę pod wpływem substancji zakazanych stracił prawo jazdy, a gdy złapano go na gorącym uczynku jeszcze raz, został zakazany na 10 miesięcy więzienia w zawieszeniu na 3 lata.

Ostatecznie w ubiegłym miesiącu za obrazę funkcjonariuszy policji usłyszał wyrok trzech miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na dwa lata.

Na razie Daniel Martyniuk odrabia swoją karę pracując społecznie. Celebryta musi odpracować 100 na cmentarzu w Białymstoku gdzie przydzielono mu zadanie porządkowania terenu.

Zmiana na lepsze?

Choć na razie jest za wcześnie by wyciągać jakieś wnioski, wszystko wskazuje, że syn znanego piosenkarza disco-polo w końcu się poprawił.

Na dowód swojej przemiany celebryta pokazał ostatnio, że w odpowiedzialny sposób porusza się podczas wizyty w Warszawie wybierając transport publiczny.

Daniel Martyniuk / Instagram daniel_martyniuk
Daniel Martyniuk / Instagram daniel_martyniuk
Daniel Martyniuk / Instagram daniel_martyniuk

Na jego Instagramie opublikował zdjęcie z autobusu ZTM, a także z tramwaju zamiast ze swojego luksusowego samochodu. Z kolei po Białymstoku porusza się rowerem.

Myślicie, że naprawdę się zmienił?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Sezon ślubny już niebawem. Czy branża weselna będzie miła powody do zadowolenia? Minister Zdrowia zabrał głos w sprawie

Jak informował portal „Życiepl”: Magdalena Narożna z zespołu „Piękni i Młodzi” zdradziła ile płacono jej za występ na początku kariery. Ta kwota może zaskoczyć wiele osób

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Monika Zamachowska długo nie rozpaczała po rozstaniu z mężem? Osoba z jej otoczenia zdradziła, że w życiu celebrytki pojawił się nowy mężczyzna

Sprawdź także: Rafał Trzaskowski ujawnił stan swojego zdrowia po wyzdrowieniu z zakażenia koronawirusem. Wiadomo jak obecnie czuje się prezydent stolicy i co planuje