Ostatni rok był dla rodziny królewskiej niezwykle przykry - Harry i Meghan postanowili na zawsze odciąć się od dworu, a reszta rodziny nie mogła nawet wspólnie spędzić Świąt Wielkanocnych ani Bożego Narodzenia. Podobnie było w tym roku - pandemia nie ustała, a Royalsi ponownie musieli pożegnać się z typowymi dla nich hucznymi świętami w pokaźnym gronie.

Wszystko wskazuje jednak na to, że... wszyscy powoli przyzwyczajają się do nowej rzeczywistości, a świętowania Wielkanocy nie popsuł im nawet niesławny wywiad Harry'ego i Meghan. Jak te święta spędziła królowa Elżbieta i jej wnuk?

Zaskakująco udane święta

Chociaż na królewskim dworze wciąż odbijają się echa rozmowy z Oprah, która zupełnie przewróciła życie Royalsów, to wszystko powoli zdaje się powracać do normy. Nawet Królowa Elżbieta, tak bardzo wstrząśnięta słowami wnuka, wydaje się naprawdę dobrze spędzać święta.

Na oficjalnym Instagramie rodziny królewskiej pojawiło się zdjęcie przedstawiające królową i jej syna, księcia Karola. Obydwoje są ubrani bardzo elegancko i przemierzają królewskie ogrody podczas świątecznego spaceru. Zdjęcie uderzyło wszystkich swoją ogromną pozytywnością, a wszyscy są zachwyceni tym, jak szczęśliwa wydaje się być na nim Elżbieta!

fot. Instagram
fot. Instagram

Nie gorzej mają się sprawy po drugiej stronie oceanu, gdzie przebywa właśnie Harry. Tam emocje również już nieco opadły, a książę cieszy się urlopem na słonecznych wybrzeżach Kalifornii, bawiąc się w wodzie ze swoim psem o imieniu Pula.

Patrząc na kadry uchwycone przez fotoreporterów, również można dojść do wniosku, że jest mu w Stanach naprawdę dobrze! Zdjęcia emanują spokojem, a Harry z pewnością spędza teraz bardzo miłe chwile.

fot. Instagram
fot. Instagram

Czy konflikt pomiędzy księciem a resztą rodziny dobiega już końca?

Zobacz także: Monika Zamachowska po rozstaniu z mężem komentuje nowy etap życia bardzo wymownym zdjęciem. Fani snują teorie i pocieszają celebrytkę

Może cię zainteresować: Przestrzeń kosmiczna stoi dla Edyty Górniak otworem. Gwiazda nie może się doczekać spotkania z tajemniczymi przybyszami

Pisaliśmy również o: Hanna Lis podzieliła się dobrą wiadomością ze swoimi fanami. Pokazała zdjęcie wyjątkowego dla niej miejsca. Szykuje się też spora zmiana w jej życiu