Początek pandemii był dla Edyty Górniak istnym momentem „oświecenia”. To właśnie wtedy piosenkarka zaczęła coraz bardziej zagłębiać się w otchłanie teorii spiskowych, „korona-sceptycyzmu” i różnorakich przemian duchowych.

Chociaż dla wielu ostatnie publikacje piosenkarki są raczej powodem do śmiechu niż poważnych rozważań, to Edycie udało się zebrać naprawdę pokaźne grono przytakujących jej wielbicieli! Jedna z fanek zaproponowała jej nawet ostatnio... lot w kosmos. O co chodzi?

Czy Edyta zostanie astronautką?

Szczególny obiekt zainteresowania gwiazdy stanowią kosmici, których Edyta uważa za wyższy byt i... z niecierpliwością oczekuje ich przybycia na naszą planetę. Jednocześnie ubolewa jednak, że ludzie nie są gotowi na tę „Prawdę” i wielkie zmiany, które ich czekają.

W takiej sytuacji celebrytce nie pozostaje nic innego, niż... samej udać się w kosmos. Stwierdziła tak też jedna z fanek należąca do podobnej „grupy wyznaniowej” co Edyta i zaproponowała jej lot w kosmos.

„Trwa nabór na Astronautów. @edytagorniak lecimy zobaczyć piękno, jakim jest kosmos? Swoją drogą... to musi być cudowne doświadczenie, patrzeć na zachód słońca z przestrzeni kosmicznej” - napisała wielbicielka.

Edyta skomentowała tę propozycję jedynie lakoniczną emotikoną serca - fani są jednak pewni, że ich idolka bardzo chętnie wybrałaby się w kosmos.

Co jeszcze wymyśli Edyta?

Zobacz także: Suknia ślubna księżnej Diany robi wrażenie nawet po wielu latach. Niewiele osób wie, że kreacja miała spore mankamenty. Ujawniono nowe fakty

Może cię zainteresować: Katarzyna Pakosińska zdradza sekret na udany związek. Co uwielbiana gwiazda kabaretu powiedziała o swoim mężu

Pisaliśmy również o: Cezary Pazura przeszedł niesamowitą zmianę w wyglądzie. Na zdjęciach pokazał się ogolony całkiem na łyso. Reakcja żony nie pozostawia złudzeń