Jak podaje portal "Polska Times", w mediach pojawiają się informacje o tym, że Iwona i Gerard, uczestnicy programu "Sanatorium miłości" są zaręczeni i planują ślub! Iwona jak na razie nie potwierdziła tych póki co plotek, ale także im nie zaprzeczyła.

Czy Iwona i Gerard planują ślub?

Portale plotkarskie donoszą, że Iwona i Gerard, para która poznała się na planie programu "Sanatorium miłości", zaręczyli się. Iwona nie potwierdziła pojawiających się plotek na ten temat, ale także im nie zaprzeczyła.

Oficjalnie ich związek został potwierdzony w odcinku specjalnym, wyemitowanym już po zakończeniu drugiej edycji programu, w której oboje brali udział. Oczywiście o tym, że są razem wiele osób wiedziało już wcześniej, bo Iwona i Gerard chętnie pokazywała się razem w mediach społecznościowych i różnych produkcjach TVP.

Iwona i Gerard z "Sanatorium miłości"/ YouTube @Health & Fitness
Iwona i Gerard z "Sanatorium miłości"/ YouTube @Health & Fitness
Iwona i Gerard z Sanatorium miłości/ YouTube @Health & Fitness

Zapytana miesiąc temu przez "Polskę Times" o plany ślubne Iwona odpowiedziała, że jest to wciąż temat otwarty, choć pozostaje w sferze bliższych lub dalszych oczekiwań. Serwis "Pomponik" donosi, że para się zaręczyła w dość zaskakujący sposób.

Iwona od ukochanego miała otrzymać nie pierścionek zaręczynowy, ale zaręczynowego czerwonego mercedesa. Informację o tym miała przekazać jedna z koleżanek Iwony z "Sanatorium miłości". Zapytana o to, czy faktycznie do zaręczyn doszło Mazurkiewicz ani nie potwierdziła, ani nie zaprzeczyła pojawiającym się doniesieniom.

Iwona i Gerard z "Sanatorium miłości"/ YouTube @EmeryciNIEemeryci
Iwona i Gerard z "Sanatorium miłości"/ YouTube @EmeryciNIEemeryci
Iwona i Gerard z Sanatorium miłości/ YouTube @EmeryciNIEemeryci

Jak myślicie, juz niebawem możemy spodziewać się radosnej nowiny o tym, że Iwona i Gerard powiedzą sobie sakramentalne "tak"?

To też może cię zainteresować: Syn Lecha Wałęsy zdradził, jak naprawdę wyglądają relacje jego rodziców. Co dzieje się za zamkniętymi drzwiami domu Wałęsów

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Rząd wprowadza zmiany w pewnych opłatach. Czego dotyczą i kogo dotkną najbardziej

O tym się mówi w Polsce: Poruszająca relacja pacjentki z oddziału zakaźnego. Co dzieje się za zamkniętymi drzwiami oddziałów covidowych

O tym się mówi na świecie: Księżna Camilla przeżywa trudne chwile. Odeszła bardzo bliska jej osoba