Jak podaje portal "Super Express", Michał Wiśniewski bardzo szybko znalazł pocieszenie po rozstaniu ze swoją czwartą żoną Dominiką Tajner. Nawet wielbiciele wokalisty Ich Troje byli zaskoczeni+ tym, jak szybko wziął kolejny ślub. Niedługo potem pojawiła się informacja, że piosenkarz oczkuje narodzin swojego piątego dziecka. Wielu zastanawia się jak długo potrwa ostatnie małżeństwo Wiśniewskiego. Głos w sprawie zabrała sama zainteresowana, Pola Wiśniewska.

Michał i Pola Wiśniewscy

Michał Wiśniewski chętnie dzieli się szczegółami swojego życia prywatnego. A jednak ostatnią partnerkę udało mu się dość długo ukrywać przed mediami. Wiele wskazuj na to, że to właśnie Poli Wiśniewskiej zależało na zachowaniu jak największej prywatności jej samej i ich synka Falco Amadeusa.

Trudno się dziwić, w końcu już od dłuższego czasu Pola Wiśniewska musi się mierzyć z komentarzami ze strony internautów, którzy wieszczą jej rychłe rozstanie z wokalistą zespołu Ich Troje. Podkreślają, że z pewnością Michał szybko straci zainteresowanie nową rodziną i znajdzie kogoś nowego.

W przykrych komentarzach sugerują oni, że Pola Wiśniewska powinna już odliczać czas do swojego rozstania z wokalistą. Wbrew temu para zamieściła w mediach społecznościowych wspólne zdjęcie z okazji rocznicy ślubu, zapewniając, że w dalszym ciągu są w sobie zakochani, tak jak na początku.

Pola postanowiła odpowiedzieć na nieprzychylne komentarze internautów o jej zbliżającym się rozstaniu z Michałem Wiśniewskim. Pola podkreśliła, że osoba, która to napisała nie miała okazji ich poznać i "jeśli nie ma nic konstruktywnego do powiedzenia, to lepiej żeby sobie odpuściła".

Co sądzicie o odpowidzi Poli Wiśniewskiej?

To też może cię zainteresować: Rodzina Majdanów znów się powiększy? Słowa Radosława Majdana nie pozostawiają złudzeń

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niepokojąca przepowiednia się spełnia? Czy klątwa faraona zmieni cały świat? Te słowa budzą niepokój

O tym się mówi: Ministerstwo rodziny apeluje do Polaków w sprawie 500 plus. O co chodzi