Jak podaje portal "Super Express", wiele wskazuje na to, że Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek całkiem dobrze czują się w roli rodziców i już myślą o powiększeniu rodziny. Rąbka tajemnicy uchylił sam Radosław. Nie jest sekretem, że małżonkowie marzą o córeczce. Czyżby niebawem zamierzali urzeczywistnić to marzenie?

Wspólne życie Majdanów

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan są ze sobą od ośmiu lat, z czego niemal pięć jako mąż i żona. Wspólnie wychowywali synów Małgorzaty z małżeństwa z Jackiem Rozenkiem. W ubiegłym roku na świecie pojawił się ich wspólny syn Henio. Para może cieszyć się potomkiem dzięki procedurze in vitro.

Radek Majdan przyznał, że kiedy dowiedzieli się o ciąży nie dzielili się od razu radosną nowiną z rodziną i przyjaciółmi. Czekali aż najbardziej niepewny okres ciąży minie i dopiero wtedy potwierdzili, że przywitają na świecie potomka.

Kilka miesięcy temu Małgorzata Rozenek goszcząc wspólnie z mężem w programie Top Model zdradziła, że marzy jej się posiadanie córki. Podobne życzenie, jeszcze pred narodzinami Henia wyraził Radek, mówiąc, że "mała królewna by się przydała".

W jednym z odcinków programu "Rozenk cudnie chudnie" Radosław Majdan powiedział, że jeśli Małgorzata Rozenek będzie się jeszcze odchudzać, to po kolejnej ciąży. Po minie byłego piłkarza można było odnieść wrażenie, że powiedział trochę zbyt dużo.

Myślicie, że już niebawem dowiemy się o kolejnej ciąży Małgorzaty Rozenek-Majdan?

To też może cię zainteresować: Krzysztof Rutkowski szczerze o kryzysie w jego małżeństwie. Co się kryje za niepokojącymi doniesieniami

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: 57-letnia kobieta urodziła dziecko zaskakując wszystkich. Przed tym przeżyła bardzo trudne chwile. O co chodzi

O tym się mówi w Polsce: Syn Lecha Wałęsy zdradził, jak naprawdę wyglądają relacje jego rodziców. Co dzieje się za zamkniętymi drzwiami domu Wałęsów

O tym się mówi na świecie: Czy klątwa faraona się spełniła? Dlaczego Egipt nawiedza seria dziwnych niepowodzeń