Olga Kalicka to aktorka, o której Polacy usłyszeli za sprawą roli Magdy w uwielbianym serialu "Rodzinka.pl". Jej kariera sięga jednak o wiele dalej - po raz pierwszy na deskach teatru pojawiła się ona już w wieku 7 lat! Od tego czasu udało jej się zagrać w kilku innych serialach, wziąć udział w kilku programach rozrywkowych, a teraz próbuje swoich sił w zagranicznych produkcjach!

Nic więc dziwnego, że zapracowana 27-latka postanowiła nieco podnieść swój komfort życia, kupując ten zapierający dech w piersiach samochód. Czym jeździ aktorka?

Takiego samochodu pozazdrościłby każdy

Przy okazji odwiedzin Olgi w jednej z popularnych śniadaniówek, fotoreporterom udało się dojrzeć, jakim samochodem przyjechała do studio gwiazda. Odkrycie zwaliło wszystkich z nóg!

Kalicka może pochwalić się bowiem posiadaniem Volvo XC60 B4, które - jak wiedzą wszyscy fani motoryzacji - jest niezwykle komfortowe i bezpieczne. Wyjątkowe wzornictwo, design a także niepowtarzalne wyposażenie samochodu czyni go idealnym kandydatem na ulubiony pojazd.

Za jakość i elegancję trzeba jednak zapłacić - nawet najtańsza wersja tego modelu ceni się na prawie 200 tysięcy złotych, a za dodatkowe wygody trzeba dopłacić znacznie więcej!

fot. AKPA
fot. AKPA

Jednak Olga, jako szczycząca się sukcesami aktorka, z łatwością mogła pozwolić sobie na taki wydatek, a teraz cieszy się ogromną wygodą!

Zobacz także: Ważny komunikat do lubelskich wiernych. Mogli mieć kontakt z chorymi duchownymi. Konieczny będzie telefon do sanepidu

Może cię zainteresować: Joanna Jabłczyńska zmieniła wnętrze nie do poznania. Remont w wykonaniu gwiazdy robi wrażenie

Pisaliśmy również o: Rafał Brzozowski szczerze o tym, jak się dostał na Eurowizję 2021. Nikt nie przypuszczał, że właśnie tak będzie wyglądać wybór