Dlaczego? Jak ustalił "Plotek", tym razem widzowie nie mogli zagłosowac na swojego faworyta, którego chcieliby zobaczyć, a przede wszystkim usłyszeć podczas Eurowizji.

Cleo była powołana i Rafał też został wybrany odgórnie

Zapytana o porady, jakie ma dla Rafała Brzozowskiego, jako była uczestniczka Eurowizji, Cleo poradziła mu po prostu robić swoje i skupić się na zadaniu. Choć możnaby pomyśleć, że jej zdziwienie udziałem Rafała przeplecione jest zawodem, nie okazała ani oburzenia, ani szoku.

Rafał Brzozowski będzie reprezentował Polskę w 65 już Konkursie Piosenki Eurowizji 2021.


YouTube

W Rotterdamie zaprezentuje piosenkę w stylu lat osiemdziesiątych "The Ride", która wielu skojarzyła się ze stylem piosenki Dua Lipy "New Rules".


YouTube

Artysta poza działalnością wokalną, jest także prezenterem i gospodarzem programu. Otrzymał tytuł osobowości telewizyjnej. Niestety utworu, który zaprezentuje na Eurowizji 2021, nie napisali Po;acy, a kompozytorzy szwedzcy.

Na szczęście teledysk do utworu powstał na ziemiach polskich, a dokładniej w Muzeum Neonów w Warszawie, a reżyserem był Pascal Pawliszewski. Skąd się w ogóle wziął Rafał na scenie muzycznej? Gdy miał 21 lat, zaprezentował się w programie 'Szansa na Sukces", a w 2011 roku można go było zobaczyć w konkursie "The Voice of Poland", gdzie dotarł do półfinału. Zadebiutował z singlem "Tak blisko", który okazał się być sporym hitem list przebojów. W 2017 roku zajął drugie miejsce w Krajowych Eliminacjach prezentując swoją piosenkę "Sky Over Europe".

Co sądzicie o jego udziale w Eurowizji?

O tym sie mówi: W ostatnim rozporządzeniu odnośnie dodatkowych obostrzeń ukryto jeszcze jeden zakaz. Wielu Polaków może sobie nie zdawać z tego sprawy

Zerknij: Pierwsze dziecko Joanny i Jacka Kurskich właśnie przyszło na świat. Znane są już imię i płeć dziecka. Prezes TVP nie krył wzruszenia