Joanna Jabłczyńska już niemal od samego początku swojej kariery doprowadza media do białej gorączki. Jest ona bowiem osobą niezwykle tajemniczą i rzadko dzieli się ze światem faktami, które mogłyby wywołać jakiekolwiek kontrowersje. Fani wiedzą o niej tylko to, co sama zdecyduje się powiedzieć, a dziennikarze na próżno starają się zgłębić jej życie prywatne.

Chętnie jednak prowadzi konto na Instagramie, gdzie od czasu do czasu dzieli się kąskami zza kulis swojego życia. Ostatnio pochwaliła się remontem kuchni, jaki udało jej się wykonać zupełnie samodzielnie. Robi wrażenie!

Kuchenna metamorfoza w mieszkaniu Jabłczyńskiej

Jedną z niewielu rzeczy, jaką wiemy o Joannie, jest fakt, iż... bardzo nie lubi ona marnować i wyrzucać rzeczy. Ma tak nie tylko z ubraniami, zalegającymi w jej szafie po dziesięć lat, ale i... z kafelkami na ścianach.

To właśnie dlatego, zamiast zrywać je ze ściany i zastępować nowymi, Jabłczyńska chwyciła za pędzel i postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce!

„Ma już ponad 10 lat i złośliwie nie chce się zniszczyć, nie lubię zmieniać rzeczy, które nadal dobrze służą (dlatego też w mojej szafie są ubrania które mają po 10 lat), więc postanowiłam odświeżyć moją kuchnię. zmiana kafelków wiązałaby się z większym remontem (i zniszczeniem kafelków, które w sumie spełniają swoją rolę). Znalazłam w Internecie farbę do płytek i poświęciłam łącznie ok.3h na ich pomalowanie” - wyznała.

fot. Instagram
fot. Instagram

Jednocześnie gwiazda zapowiedziała, że na tym drobnym remoncie nie poprzestanie, a jej mieszkanie czekają diametralne zmiany! Zachęciła tym samym swoich fanów do dokonywania samodzielnych, niskobudżetowych zmian w swoich mieszkaniach, które - pomimo swojej prostoty - mogą zmienić wygląd wnętrza o 180 stopni!

Doskonale widać to po jej kuchni, która z ponurej i niechlujnej zamieniła się w jasną i elegancką. Jabłczyńska to urodzona złota rączka!

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska jest w drugiej ciąży. Scenarzyści "Klanu" wpadli na zaskakujący sposób przeniesienia tego na plan. O co chodzi

Może cię zainteresować: Rafał Brzozowski szczerze o tym, jak się dostał na Eurowizję 2021. Nikt nie przypuszczał, że właśnie tak będzie wyglądać wybór

Pisaliśmy również o: Olga Kalicka dogryza kolegom z branży. Dodała wymowny wpis