Mija już kilka tygodni, odkąd Agnieszka Kaczorowska wraz z Maciejem Pelą oznajmili światu, że spodziewają się drugiego dziecka. Ich pierwsza pociecha, Emilka, przyszła na świat niecałe dwa lata temu - Agnieszka doskonale czuje się jednak w roli matki i postanowiła nieco powiększyć swoją rodzinę. Już za kilka miesięcy powitamy na świecie kolejnego jej potomka.

Jedynym utrudnieniem w tej sytuacji jest fakt, że... Kaczorowska nieprzerwanie musi pojawiać się na planie najdłuższego polskiego serialu - "Klanu". Jak scenarzyści postanowili rozwiązać ten problem?

Czy dziecko aktorki również będzie aktorem?

Od jakiegoś czasu instagramowy profil aktorki pełen jest ujęć z okrągłym, ciążowym brzuszkiem w roli głównej. Kaczorowska chętnie chwali się swoim błogosławionym stanem i otwarcie wyraża radość z drugiej ciąży. Czy postanowi pochwalić się tym również na planie serialu?

Agnieszka gra w "Klanie" już od ponad dwóch dekad - zaczęła pojawiać się na planie już w 1999 roku, kiedy sama była tylko dzieckiem! Widzowie byli świadkiem jej dorastania i nie wyobrażają sobie, by mogła nagle zniknąć z serialu. Jak zatem scenarzyści podejdą do ciąży aktorki?

Okazuje się, że twórcy serialu mają już bardzo konkretne plany co do postaci odgrywanej przez Kaczorowską - Bożenki. Wygląda na to, że również serialowa bohaterka... oznajmi, że jest w ciąży! Na planie "Klanu" nie będzie to pierwsza taka sytuacja - kiedy ponad 20 lat temu Małgorzata Ostrowska-Królikowska spodziewała się narodzin swojej córki, Julii, jej postać również zaszła w ciążę. Sama Julka jeszcze przed narodzinami została aktorką, a już po porodzie regularnie pojawiała się na planie serialu - aż do dziś.

Czy taki sam los czeka dziecko Kaczorowskiej?

Zobacz także: Zaskakujące wieści prosto z małżeństwa Piotra Adamczyka. Niedawno odwiedziła go ukochana. Czy możemy spodziewać się radosnej nowiny

Może cię zainteresować: Justyna Żyła zaproponowała Polkom pomoc. Z jej oferty dużo osób chciałoby skorzystać

Pisaliśmy również o: Przyjaciel martwi się nietypowym zachowaniem Krzysztofa Krawczyka. Czy stan zdrowia artysty nie pozwala na odebranie telefonu