Paulina Krupińska to zupełnie nowa gwiazda uwielbianego przez widzów programu śniadaniowego „Dzień Dobry TVN”. Do jego obsady dołączyła bowiem dopiero w zeszłym roku. Nie zmienia to jednak faktu, że przez ten czas została obdarzona przez widzów niezwykłą sympatią - dowodem na to mogą być liczne komentarze, komplementujące profesjonalizm zarówno Krupińskiej, jak i jej partnera w programie, Damiana Michałowskiego.

Krupińska jest również niezwykle aktywna w mediach społecznościowych, a zwłaszcza na Instagramie, na którym z każdym dniem zyskuje coraz większe grono odbiorców. Ostatnio podzieliła się zdjęciem, które wprawiło w szok wszystkich jej fanów. Co pokazała?

Gwiazda bez grama makijażu prezentuje się świetnie

Nie ma żadnej wątpliwości, iż dzisiejsze czasy wywierają na kobietach ogromną presję, by przez cały czas wyglądać pięknie i nieskazitelnie. Tę passę postanowiła przerwać Paulina Krupińska, pozując z zwykłych, domowych ubraniach i zupełnie czystą twarzą.

Prezenterka „Dzień Dobry TVN” na swoim InstaStory zaprezentowała swój minimalistyczny strój, składający się z białej bluzki, białych krótkich spodenek i kapci tego samego koloru. Fotografię opatrzyła podpisem „Dobrego dnia dla Was robaczki”.

fot. Instagram
fot. Instagram

Uwagę „robaczków” przykuła jednak twarz gwiazdy, która nie miała na sobie ani grama makijażu, a pomimo to wyglądała świetnie!

Trzeba przyznać, że Krupińska może poszczycić się naprawdę wyjątkową urodą.

Zobacz także: Rafał Brzozowski szczerze o tym, jak się dostał na Eurowizję 2021. Nikt nie przypuszczał, że właśnie tak będzie wyglądać wybór

Może cię zainteresować: Pociechy gwiazd „Dzień Dobry TVN” to prawdziwe skarby. Widzowie nie mieli pojęcia o tym, jak wyglądają rodziny ich ulubionych prezenterów

Pisaliśmy również o: Agnieszka Kaczorowska jest w drugiej ciąży. Scenarzyści "Klanu" wpadli na zaskakujący sposób przeniesienia tego na plan. O co chodzi