"Dzień Dobry TVN" to program, który od lat gromadzi przed telewizorami tysiące Polaków i stanowi niezwykłe umilenie dla każdego poranka. Nic więc dziwnego, że widzowie bardzo chętnie śledzą poczynania swoich ulubionych prezenterów także za kamerami. Jak wiadomo, najważniejszą wartością w życiu - również życiu gwiazd - jest rodzina! Jak więc wyglądają rodziny najbardziej znanych prezenterów "DDTVN"?

Oczka w głowach prezenterów

Chociaż praca w telewizji nie należy do najłatwiejszych zadań, wymaga wielu wyrzeczeń i poświęceń, to nasi ulubieni prezenterzy zawsze znajdą nieco czasu na spędzenie miłych chwil z rodziną.

Dorota Wellman, znana już wszystkim widzom stacji TVN, doczekała się tylko jednej, ale za to bardzo wyczekiwanej pociechy - syna Jakuba, który przyszedł na świat jeszcze w latach 90. a obecnie ma już 28 lat!

"Do momentu, kiedy urodził się Kuba, prowadziłam rozrywkowe, egoistyczne i nieco bezsensowne życie. Sens pojawił się, gdy urodziłam" - wspomina Wellman.

Również Marcin Prokop i jego żona, Maria Prażuch-Prokop, ciepło wspominają chwilę, gdy dowiedzieli się, że ich rodzina się powiększy. Ukochana prezentera zaszła z nim w ciążę dopiero po roku związku, jednak przyznała, że nie żałowała tego ani przez moment: "Ja od początku naszego związku chciałam mieć z Marcinem dziecko. Wiedziałam, że albo ten facet, albo żaden". Teraz Maria, Marcin i ich 15-letnia córka Sophie tworzą zgraną i szczęśliwą rodzinę.

Dwójki dzieci doczekała się lubiana przez widzów Ewa Drzyzga - z drugim mężem, Marcinem Borowskim, ma dwóch synów: 16-letniego Stanisława i 14-letniego Ignacego. Niestety, dziennikarka niechętnie ujawnia w mediach społecznościowych swoje prywatne życie, dlatego widzowie mają małą szansę, by znaleźć gdzieś aktualne zdjęcie jej ukochanych synów.

Nie ma wątpliwości, że prezenterzy "Dzień Dobry TVN" to bardziej ciepli i rodzinni ludzie, niż mogłoby się wydawać!

Zobacz także: Media obiegły lekarskie ostrzeżenia dla pań w ciąży. Radzą, jak zapobiegać infekcjom i jak sobie z nimi radzić

Może cię zainteresować:Magda Gessler rozczarowana nieudaną "Kuchenną rewolucją". O co poszło

Pisaliśmy również o:Rafał Brzozowski szczerze o tym, jak się dostał na Eurowizję 2021. Nikt nie przypuszczał, że właśnie tak będzie wyglądać wybór