Każdy Polak z pewnością chociaż raz oglądał jakieś wystąpienie prezydenta Andrzeja Dudy, któremu niemalże zawsze towarzyszy jego ukochana żona - Agata Kornhauser-Duda. Jak przystało na Pierwszą Damę, stojącą u boku głowy państwa, prezydentowa zawsze jest niezwykle poważna i stonowana. Wielu mogłoby rzec, że taką powagę przenosi również w swoje życie prywatne. Jak się jednak okazuje - nic bardziej mylnego!

Jaka Agata Duda jest naprawdę?

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że styl Pierwszej Damy jest co najmniej... wyjątkowy. Kiedy tylko żona prezydenta pojawia się na publicznych wydarzeniach, niemal zawsze przyciąga swoim ubiorem wzrok wszystkich zgromadzonych. Jak się okazuje, znaczną część swoich kreacji zawdzięcza pomocy stylistki, Eli Piorun!

Jako osoba, która często pracuje przy stylizacjach prezydentowej, kobieta miała okazję poznać ją nieco lepiej niż przeciętny Polak. Co Ela Piorun sądzi o Pierwszej Damie?

W pierwszej kolejności stylistka postanowiła wyrazić opinię na temat samego stylu żony Andrzeja Dudy. Według Piorun jest on niezwykle elegancki, klasyczny oraz ponadczasowy. Uznaje go za styl, którym poszczyciłaby się każda prawdziwa dama. Ponadto stylistka zaznacza, że Kornhauser-Duda jest bardzo pewna swojego stylu, dokładnie wie, co do niej pasuje i niejednokrotnie sama dyktuje swojej pomocniczce wymagania co do kreacji.

Stylistka podzieliła się również swoją opinią na temat samej osobowości prezydentowej, która to może do głębi zdziwić wielu Polaków!

"Jest bardzo miłą i przyjazną osobą. Jestem miło zaskoczona, że pierwsza dama jest taka otwarta, bardzo fajnie się z nią rozmawia, ma bardzo duże poczucie humoru. Jest bardzo ciepłą kobietą" - twierdzi Ela Piorun.

Czy Pierwsza Dama pokaże kiedyś publice swoją prawdziwą stronę?

Zobacz także: Justyna Żyła zaproponowała Polkom pomoc. Z jej oferty dużo osób chciałoby skorzystać

Może cię zainteresować: Ojciec Rydzyk znów w mistrzowski sposób unika obostrzeń. Duchowny zaprasza dziesiątki osób do hotelu, sanepid nie widzi problemu

Pisaliśmy również o: Jak w tym roku będą wyglądały Święta Wielkanocne? Episkopat ogłosił na konferencji prasowej ważne decyzje w tej sprawie