Jak podaje portal "Pomponik", coraz więcej gwiazd z polskiego show biznesu przyznaje się do tego, że nie ochrzciło swoich pociech. Każda z gwiazd zdecydowała się wyjaśnić dlaczego zdecydowała się na ten krok.

Te gwiazy nie zdecydowały się ochrzcić dzieci

Jedną z pierwszych gwiazd, które zdecydowały się nie chrzcić swoich dzieci i otwarcie o tym powiedzieć, była Anna Mucha. Aktorka z "M jak miłość" w 2012 urodziła córkę Stefanię, która do tej pory nie została ochrzczona. Źródło portalu "Fakt" donosiło, że aktorka nie tylko nie zdecydowała się ochrzcić córki, ale nie chciała również wziąć ślubu kościelnego.

Na ochrzczenie swoich synów nie zdecydowała się również Magda Mołek, która wspólnie z mężem nie chce narzucać swoim dzieciom konkretnej wiary. W rozmowie z "Galą" dziennikarka podkreśliła, że chce dać swoim synom wybór, którego ona sama nie miała. Dlatego też nie zdecydowała się posyłać dzieci na religię.

Także córka Magdy Gessler, Lara na kilka dni przed porodem zapewniła, że nie zamierza chrzcić swojej pociechy. Podobnego zdania jest mąż Lary, Piotr Szeląg. W rozmowie z "Pudelkiem" Gessler poinformowała, że sama nie jest praktykującą katoliczką i nie ma powodu, żeby chrzcić córkę".

Na podobny krok zdecydowała się również Natalia Siwiec, która przyznała, że nie zamierza chrzcić swojej córki, pozostawiając tę decyzję Mii. Dodała również, że nie wierzy w to, że ludzie rodzą się obciążeni grzechem pierworodnym. "Każdy rodzi się czysty, dobry i może wykreować swoje życie tak, jak chce" - wyjaśniła w swoich mediach społecznościowych.

Na chrzest Henia nie zdecydowali się również Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan. W rozmowie z portalem "Jastrząb Post" były piłkarz zaznaczył, że w kościle dziej się zbyt wiele rzeczy, z którymi się nie zgadza w związku z czym "na razie nie chcą i nie będą chrzcić ich syna".

Przekonują was argumenty gwiazd?

To też może cię zainteresować: Metamorfoza Ivana Komarenki może ostatnio zaskoczyć. Wykonawca „Jej czarnych oczu” publikuje coraz to śmielsze wypowiedzi w mediach społecznościowych

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Byli współpracownicy uchylili rąbka tajemnicy odnośnie Kingi Dudy. Wiadomo jakim pracownikiem okazała się być córka prezydenta Polski

O tym się mówi: Profesor Andrzej Horban nie ma dla nas dobrych wiadomości. "Idzie burza, ale kiedy dokładnie uderzy piorun, jednak nie wiemy"