Jak podaje portal "Pomponik", Kinga Duda ostatnie kilkanaście miesięcy może zaliczyć do naprawdę udanych. Młodej i ambitnej prawniczce udało się odbyć staż w jednej z prestiżowych kancelarii prawnych w Londynie i pełnić funkcję doradcy społecznego w Kancelarii Prezydenta. Jeden z tygodników donosi, że córka pary prezydenckiej może liczyć na dobrą passę w miłości. Okazuje się, że jej serce jest zajęte. Komu udało się je zdobyć?

Kinga Duda szczęśliwie zakochana?

Kinga Duda czerpie z życia pełnymi garściami. Córka Agaty i Andrzeja Dudów, ma na koncie już kilka zawodowych sukcesów. Udało jej się odbyć staż w prestiżowych kancelariach prawnych w Warszawie i Londynie. Przez cztery miesiące była również doradcą społecznym Andrzeja Dudy, a osoby, które miały z nią okazję współpracować przyznają, że jest nie tylko sympatyczna, ale i kompetentna.

Kinga Duda/ YouTube @Dla Ciekawskich
Kinga Duda/ YouTube @Dla Ciekawskich
Kinga Duda/ YouTube @Dla Ciekawskich

Kinga Duda ma przed sobą kolejne wyzwania, związane z praktyką w Sądzie Rejonowym w Warszawie. Ponoć córka prezydenta dość mocno przejęła się czekającymi ją nowymi wyzwaniami, choć jej bliscy nie mają wątpliwości, że i tym razem Kinga Duda doskonale sobie ze wszystkim poradzi.

"Dobry Tydzień" zdradza, że Kinga Duda może liczyć na wsparcie nie tylko swoich najbliższych, ale również chłopaka. Ma nim być Bartłomiej, student medycyny, z którym Kinga ma być związana już od dłuższego czasu. Ponoć rodzice zaczynają już nieśmiało wspominać córce o ślubie i powiększeniu rodziny.

Kinga Duda/ YouTube @Dla Ciekawskich
Kinga Duda/ YouTube @Dla Ciekawskich
Kinga Duda/ YouTube @Dla Ciekawskich

Jak myślicie, Kinga zdecyduje się na ślub, czy najpierw skoncentruje się na karierze zawodowej? A może uda jej się skutecznie połączyć obie te rzeczy?

To też może cię zainteresować: Agata Duda przeżywa bardzo trudne chwile. Odeszła bardzo bliska dla pierwszej damy osoba

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Najnowsze doniesienia w sprawie bezprawnego uwięzienia Tomasza Komendy. Nowe fakty mogą rzucić na tę sprawę nowe światło

O tym się mówi: Krzysztof Jackowski zdradził jak długo przyjdzie nam się zmagać z trzecią falą epidemii koronawirusa. Czy mamy powody do optymizmu