Jak podaje portal "Pomponik", Krzysztof Jackowski chętnie odsłania przed swoimi wielbicielami, co przyniesie przyszłość. Teraz Jasnowidz z Człuchowa postanowił podzielić się przeczuciami dotyczącymi trzeciej falii epidemii koronawirusa, z jaką zmaga się nasz kraj. Jego słowa zdecydowanie nie nastrajają optymistycznie.

Krzysztof Jackowski o trzeciej falii epidemi koronawirusa

Jasnowidz z Człuchowa podzielił się ostatnio ze swoimi fanami wizją, jakiej doświadczył, a która dotyczyła trwającej właśnie trzeciej fali epidemi koronawirusa. Krzysztof Jackowski przyznał, że wielu Polaków czuje się zmęczona, zdezorientowana i przybita obostrzeniami, jakie władze wprowadzają, by walczyć z pandemią koronawirusa.

Krzysztof Jackowski/ YouTube @JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof Jackowski/ YouTube @JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof Jackowski/ YouTube @JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski nie ma niestety dobrych wiadomości. Jego zdaniem należy przygotować się na to, że nie uda nam się szybko poradzić z trzecią falą epidmi koronawirusa i niestety rozciągnie się ona w czasie. "Trzecia fala będze wydłużona" - nie ma wątpliwości cytowany przez portal "Pomponik" Krzysztof Jackowski.

Po raz kolejny Krzysztof Jackowski wspomniał o kryzysie, który z każdym kolejnym dniem jeszcze mocniej będzie się pogłębiał. Już niebawem możemy się spodziewać, że zostaniemy pozbawieni części przywilejów, jakimi mogliśmy się do tej pory cieszyć. Musimy się liczyć również z większymi wydatkami, bo dziura w finansach państwa będzie stale rosła.

Zdaniem Krzysztofa Jackowskiego w najgorszej sytuacji mają znaleźć się bogaci. Mają być obciążani dodatkowymi kosztami, które sprawia, że będą pozbywali się swoich majątków. "Bogaci będą mieć problem, że są bogaci, a lepiej będzie się żyło tym, którzy nie mają własności" - dodał Jasnowidz z Człuchowa.

Co sądzicie o najnowszej przepowiedni Krzysztofa Jackowskiego?

To też może cię zainteresować: Od poniedziałku wchodzą w życie kolejne obostrzenia. Jak teraz będą działać urzędy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Stan zdrowia Rafała Trzaskowskiego nie jest dobry. Spływają niepokojące wieści

O tym się mówi: Najnowsze informacje o stanie zdrowia Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich. Jak czuje się była para prezydencka